Bu fotoğraf hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu fotoğraf hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hakaret yok , provakatif eylem yok ortada bir fotoğraf var ve yorumlarınızı soruyorum. Bakalım bir soru kaldırılışına daha şahit olacak mıyız?

Güncellemeler:
Buyrun ahali.
sanada iyi günler şaşkın kız gece mi kaldı :)) neyse olurda konuşmak istersen anlatırım tartışmak istersen zaten bir yere varılmaz. Uslübündan dolayıda tenrik ederim arada bazı şeyler desen de bunlar hakaret değil.

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• canım Atam , milyarlık saraylarda değil , oturduğu yerde atıp tutarak değil böyle destek oldu milletine Allah ondan razı olsun.

1|1
    0|1
  • Duruşa bak, adam her halükarda karizma saçıyor. Lider olmak için doğmuş.

0|1
    0|0
  • > yıllardır aynı fotoğrafları görüyoruz

0|0
    0|0
    • Bu fotoğraf yıllardır yok. En üstteki yıllarca savaş zamanında atatürk karlarda uyurken diye verildi.

• beyinleri yikanmis derken?

• > gözlerin mi bozuk numara mı yapıyorsun anlamadım. adam arabayla geliyor yatıyor foto çektiriyor

• Atam <3

1|1
    0|1
  • Ben herkesin ikinci babasini goruyorum sen?

1|1
    1|1
    • Ben yıllarca savaş zamanı karda uyuyan atatürk diye verilen fotoğrafın kurmaca bir çekim olduğunu görüyorum

• ben de güncellemeye zorlatıyorum yorum yapacam diye 😆 Sanada iyi günler şaşkın kız lakin gece kalmadı :)) Konuşmak istersen ben sana anlatmak isterim. Ayrıca arada bazı kötü ifadeler de olsa üslubunda hakaret olmadığı için tebrik ederim.

• :) bazen kaba olabiliyorum ozurdilerim tekrar. O zaman sana iyi sabahlar bana iyi geveler diyelim :)

• Tek aşkım ATAM gözlerim doldu

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...