TİTANİĞİ İZLEMEMEK?

Arkadaşım Titaniği izlemediğini söylemişti. Cdsi felan var mıdır getir izleyelim dedi. Sizce dalga mı geçiyor? Ama çok ciddi görünüyordu ve internetleri yok, gerçekten izlememiş olabilir mi? :D Eşşek şakasıysa kanmak istemiyorum da :)

0|0
7|21

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

Kızlar Ne Diyor 6

• Yüzüklerin Efendisini izlemeyenler bile var. Star Wars, Fight Clup, God Father... Filmlerden uzak insan çok. Titanic'i izlemeyen de çoktur.

0|0
    0|0
    • Yüzüklerin Efendisini de izlemedi. Diğer saydıklarını da izlediğini sanmıyorum :D Ama bütün korku filmlerini bilir, filmlerden uzak bir insan değil yani :)

• Bu baba filmleri izlemediyse benim açımdan filmden uzak bir insandır. Korku filmlerini film izlemek için değil korkmak için izliyordur. Azıcık film kültürü aşıla ona :D

• Evet korkmak istiyor bana da zorla izletmeye çalışıyor ama ben korku pek izlemem :D Aşılayamıyorumki Harry Potter ı daha izlemedi çok saçma diyor, önyargılı :D

• Bende izlemedim :) o degilde ben. milletin bayildigi seyleride bir turlu izleyemiyorum ya harry potter yuzuklerin efendisi vs. yarim kaliyor hep hic bitiremedim

0|0
    0|0
    • Harry Potter izlenmez mi ya yapma :D Arkadaşım da Harry Potter i izlememiş ama saçma bulduğunu söyledi izleyelim diyorum izlemiyor. Ben hepsini izledim :) İzle mükemmel :)

• Ya sevmedigimden degil dedigim gibi bitiremiyorum ayrica arkadasinin izlememis olmasida sasirtici degil. bildigim kadariyla film romantik kategorisinede. giriyor. E benim ilgi alanim korku ve bilim kurgu mesela. herkes izleyecek diyede birsey yok yani o filmi. Ben korku hastasiyim sayisiz izlemisimdir. sen belki sevmiyosun korkuyosun dalga mi geciyim korkuyor diye? Yapmayin boyle seyler pilis sjjsjajsjsjjs

• Yok ya korku seviyor ama ama fragmanını izlettim beğendi. Eğer film güzelse kategorisi farketmez beğenirsin ki. Ben de korku hiç sevmem çok korkarım ama acımasızca izletiyor :D

• Dogrudur bende hic izlemedim daha :D

0|0
    0|0
  • ben de yüzüklerin efendisi, harry potter, testere serilerini izlemedim

0|0
    0|0
    • Şimdi bu bir Harry Potter aşığına söylenir mi hiç :D İzlemelisiin :)

• Hıım o zaman sevmezsin ben çok seviyoruum. Hem film bu neden gerçeklik ararsınız ki? :D

• gerçeklik arama değil acemice tasarlanmış. hayal gücümü kısıtlıyor. harry potter sevmem ama alice hrikalar diyarındayı severim, salavador daliyi severim

• Var oyleleri. Olabilir.

0|0
    0|0
  • Ya hadi interneti yok tvde kaç kere çıktı. Ama doğrusu söylüyordur olabilir yani.

0|0
    0|0
    • Aynen gördüm ama izlemedim dedi fırsatı olmamış :D

• Gerçi bende yüzüklerin efendisi, harry potter falan onları izlemedim :D

Yükleniyor...