Hristiyan Türkleri neden hain olarak görürken Müslüman Arapları kardeşiniz olarak görmektesiniz?

Evey sorum ümmetçi sentezcilere hitaben Adına Türk denen öyle mankurtlar gördüm ki Müslüman olmayan Türk benim can düşmanımdır diyor Adam Gagavuz Türklerine ve digper Türk Hristiyna toplumlara kin güdüyor onlar Türk değil sefil Türk diyor
Sırf Müslüman değil diye kendi soydaşını kendinden saymamak nasıl bir beyin ve akıl işidir. hem derler herkes istediği dine inanır inanmaz seçmekte özgürdür bu özgürlüğü hristiyanlık musevilik budizm vs yana seçince neden kin güdüyorsunuz
Hela arap müslümanlara benim kardeşim demeniz de cabası en komedisi azıcık aklınızı kullansanız ne kadar komik oldugunuzu anlarsınız mesela örnek vermek gerekirse ; Azerbaycan Türkleri Ermeniler tarafından katledilirken hangi arap kardeşin yardım etti hadi cevap ver? AMa azerbaycana yardım eden o hain dediğiniz gagavuz türkleriydi ne iş acaba?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• milliyeti dine vuran küçük sivri zeka onlar türkü türk yapan dinmidir de sen ayırım yaparsın türk işte. zeka yok bunu diyende

3|4
    2|3

Kızlar Ne Diyor 6

• Desinler yahu desinler. Kim ne halde herkes görüyor.

Araplarla Gagavuzları karışılaştırmayalım rica ediyorum.

İmza: Eski bir HristiyanTürk...

0|0
    0|0
  • Takılma sen canım. Ben bir ateist olarak sana yakın hissediyorum kendimi.

1|1
    0|0
  • Malazgirt savaşında Bizans 'ın yanında yer alan Peçenek Türkleri daha sonradan kendi ırkı olan Müslüman Selçukluların safına geçmiş ve savaşın kazanılmasını sağlayıp Anadolu' nun Türk yurdu olmasını sağlamışlardır.. Ağzı olan konuşuyor tamam Araplar din kardeşimiz ama Türklerde soydaşımız. O ayrımı yapanların kaçı Müslüman gibi yaşıyor çok merak ettim. Eline rus kızı versek hayır demez ama!!!

0|0
    0|0
  • çünkü müslüman için ırkın önemi yoktur. din kardeşliği vardır.

1|2
    3|2
  • Müslümanlar kardesimiz. Başka birşey bilmem

1|2
    0|2
    • tabii canım gördük müslüman kardeşleriniz arkadan çaktıklarında :))

• bu kadar mı yani :) fikrini böyle mi savunuyoruns

• Bütün müslümanlar kardeşim demek ne kadar saçma yazık kafaya bak. Türkün Türkten başka ne dostu ne kardeşi vardır. Allah Arapların belasını versin.

• Hain görmezler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Türklük kader din seçimdir.
    Din hiçbir zaman ırkı zedeleyen bir seçim olamaz.
    Geçmişte nasıl Hazar Kağanlığı yahudi olmasına rağmen Türk ise,
    Bugün nasıl Gagavuz Türkleri ortodoks ve hristiyanlarsa,
    Geçmişte nasıl atalarımız hem tengrizme hem de şamanizme inanmışlarsa bugün herhangi bir şahsın hangi dine inandığının bir önemi yoktur.

2|2
    0|1
    • ; Azerbaycan Türkleri Ermeniler tarafından katledilirken hangi arap kardeşin yardım etti hadi cevap ver? AMa azerbaycana yardım eden o hain dediğiniz gagavuz türkleriydi ne iş acaba?
      işte ümmetçileri sıkıştıran soru

• :)) Anlatamazsın buradakilere

• Lanet olası pislik Arapların sevabını bile almam. dini ne olursa olsun her türk kardeşimdir. Araplar, Türklere her daim ihanet etmiştir, hala da etmektedir. Ahlaksızlar daha Türkmenlere silah göndermemişler, kalkmış araplara silah gönderiyorlar. Türklerin din olarak nasıl bir yapıya sahip olduğunu öğrenmek isteyen Kızılbaş Türkler kitabını okusun.

0|1
    0|0
  • Türkün Türkten başka dostu yoktur

1|2
    0|0
  • Bütün mankurt Türklere gelsin.

http://i.hizliresim.com/LavWzG.jpg

1|1
    1|1
  • Din seçim, Türklükse kaderdir. Ben Rab'be şükürler olsun Gagavuz Türküyüm. Ve sırf hristiyan olduğum için ülkü ocaklarından yaka paça kapı dışarı edildiğim günü hiç unutmuyorum. Oysa ülkücülerin elleriyle yaptıkları kurt işareti bizim bayrağımızda var. Bizler geldiğimiz soyu hiç unutmadık. Oğuz soyu olduğumuz için hep gurur duyduk. Hristiyanlar diye Avrupalıları değil hep Türkleri daha çok sevdik. Yine söylüyorum ve hep söylemeye devam edeceğim. YAŞASIN TÜRK KARDEŞLİĞİ. YAŞASIN GAGAVUZYA.

1|0
    0|0
  • Kardeşlik meselesi İslam dininde var. İslamda Tüm Müslümanlar Kardeştir denir.
    Bu nedenle o manada kardeş derler. Yani Din Kardeşliği var.
    Hainlik meselesine gelince hristiyan türkleri neden hain olsunlarki? Dogru kardeş denilmez çünkü kardeşlik meselesi dinen diyoruz. Ama hain asla denilmez. Sadece hristiyan türkleri değil dünyadaki tüm insanlar asla Irkı, Dili, Dini ne olursa olsun hain olmazlar.

0|0
    0|0
  • Irkın önemi yok mühim olan din

3|0
    0|4
  • dünyada kalbi olan tüm canlıları seviyorum , özgürlüğümüzü kısıtlayanları düşman bilirim...

0|1
    0|0
  • Ümmetciliği sana kim öğretmişse yanlış öğretmiş kendini geliştir böyle cahil kalma ha bir de peygamberimizin veda hutbesini oku hiçbir ırkın hicbeir ırka üstünlüğü yoktur allah katında takvası en fazla olan üstündür bunu da bil hadi kal sağlıcakla

1|0
    0|0
  • Yazın Antalyada hristiyan Rus Hatunlarına da yavşamayı biliyolar ama

0|0
    1|0
    • ya da çogu hristiyan olan ülkelere gitmek yerleşmek için de üç maymunu oynarlar

• Kardeş sen kitabındaki çelişkilere cevap ver sonra gel bize soru sor

1|0
    0|0
    • gel kiliseye beklerim aziz john kilissine izmire tamam mı? sıkıntın varsa git sen lanet dinini reforme et

Yükleniyor...