Psikoloji konulu filmler önerebilir misiniz?

saat baya geç oldu çoğunuz burada değilsiniz şu an dimi? yinede sormak istedim sabah bakarsınız, cvplarsınız belki. evet soru başlıkta, şimdiden teşekkür ettim

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Akıl oyunları, dejavu, akıl defteri, yasam sifresi, lucy, paralel evren vs...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Saat erken ya
    psikolojik olarak
    saw serisi var

1|0
    0|0
  • Çok eskidir ama izlediğim en güzel psikoloij film Fight Club izlemişsindir ben yinede yazayım dedim :)

1|0
    0|0
    • çok duydum ama hiç izlemedim açıkçası. demek psikoloji konulu imiş haaaa ;) peki teşekkürler

• Nasıl izlemezsin böyle bir filmi bir günde 3 kere izledim :) Rica ederim :)

• Vallaha su bir film vardi sirplarin cektigi igrenc bir film tamamiyle psikoloji bozuyie internetten bak ismini unuttum simdi

0|0
    0|0
  • Forrest Gump tek geçerim

1|0
    0|0
  • Aksiyon izlerim. sadce

1|0
    0|0
    • romantik-aşk- korku türleri haricinde izlerim bende. geriye ne kaldı diyeceksin polisiye-siyasi- aksiyon psikolojik :)

• Hakketen ne. kaldi. geriye😃😀

• : )

• Triangle

1|0
    0|0
  • fight clup ve secret window

1|0
    0|0
  • yasak bölge

1|0
    0|0
  • requeiem for dream
    zindan adası

1|0
    0|0
    • zindan adasını izledim diğerinin türkçe adı var mı belki onu da izlemişimdir çünkü ismi tanıdık geldi.

• rüya icinde agıt

• yok izlememişim. tamam ona bir bakıcam. teşekkürler.

• Hangi psikolojik filmleri izledin?

1|0
    0|0
    • o kadar çok film izledim ki hepsi birbirine karışıyor bazen isimlerin. makinist aklıma geliyor ilk, zindan adası, akıl oyunları,,,,,

• O halde bayağı göz atmam gerekecek önerebilmek için. :/

• : )

• 23 numara jim cery biraz +18sahne var

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...