İçinizde Farsça ve Arapçaya karşı ilgi duyup bu dilleri öğrenen var mı?

Merhaba arkadaşlar. Ben insanın farklı diller öğrenmesinin ona yepyeni bir dünya açacağına inanıyorum. İçinizde yabancı dile merak duyan, öğrenmeye çalışan var mı? Deneyim ve hislerinizi merak ediyorum.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Ingilizcem advanced seviyesinde bir tek. ispanyolca ve Fransızca beginner seviyesinde. Gelecek dönem ispanyolcamida intermediate seviyesine cikaricam. lakin en ck öğrenmek istedigim dil Arapça. kardeslerim biliyor onlarla çalışıyorum arada. Allah izin verirse kursuna falan gideceğim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok şükür bu soruyu görebildim sitede. :)
    Evet, benim o. Arapça'ya da Farsça'ya da müthiş ilgim/alakam var.
    Arapça öğrenmeye çalıştım bir dönem, fakat kursun düzensiz dersleri yüzünden öğrenemedim. Yani çok az biliyorum.
    Farsça ile de ilgili olarak, filmlerini izlemek bir numaraları hobimdir. Bunun dışında müthiş Fars sanatçılar var, güzel insanlar. Onları dinliyorum. Ve nasipse de Eylül'de kursuna başlayacağım.
    Peki siz?

0|0
    0|0
    • evet. filmleri de çok güzel olur şarkıları da.

• Çok eski ve zengin bir medeniyet.
      Ondan belki bu direnişi yüzyıla.
      Ben de kursa gitmeyi planlıyorum, İran Kültür 'e nasipse.

• çok iyi olur. başarılar (:

• ingilizceyi okulda dil olarak düzgün öğretemedikleri için azmedip tek başıma başardım denebilir, yabancı arkadaşlar edinmiştim bu sayede ilerlettim, arapça ise maalesef öğrenmem gereken bir dil kurslara gittim ama hala düzgün bir arapçam yok yine bu yönde arkadaşlar edindim ama hala ilerleyemedim :/ farsçayıda öğrenmek istemiştim ama önce arapçayı iyice öğrenene kadar sanmıyorum, İran filmleri bana farsçayı aşık ettirdi

0|0
    0|0
    • ingilizce konusunda haklısınız. okulda doğru düzgün bir şeyler öğrenemedik. keşke formaliteler ülkesi olmasak. yapıyosak bir şeyi ciddiyetle yapsak. arapça konusuna gelince o çok zor bir dil. ama azminizi elden bırakmyaın. başarılar dilerim.(:

• Seviyosan öğrenirsin. Ben Arapçayı sevmiyorum 3 yıldır öğrenemedim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• En Son öğreneceğim 2 dil arapça ve Farsça
    Rusça, fransızca, italyanca öğrenmek istiyorum

0|0
    0|0
  • Arapça İbranice biliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...