Bu truzim potansiyelini neden kullanamıyoruz?

Ülkemizde o kadar çok gezip görülecek yer var ama biz bunu tanıtıp pazarla tanıyoruz elinde her konuda bu kadar kaynak olup ta yararlanamayan başka ülke var midir?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Vardir i think. Turizm sektorune atiomayi planliyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Dünyanın dört bir tarafını gördüm. Amerikadan Çin'e kadar çok farklı yerler gezdim. Samimi olarak söylüyorum ki Türkiye çok özel bir ülke. Doğal güzellikleriyle, tarihiyle, denizi, güneşi, yazı, kışı ve soğuğuyla o kadar çok yer var ki gezilecek.
    Daha Mayıs başında Hopa'daydım. Macahel'i bir kez daha gördüm. Camili'nin köylerinde yemek yedim, insanlarla dostluk kurdum. Bu ülkenin güzellikleri anlatmakla bitmez. Tam da bu noktada şunu düşünüyorum; herkesin bilip gezmesindense gizli kalsın, bakir kalsın topraklar. Herkes uğramasın bazı yerlere. Benzemesin Bodrum yarımadasına. Olmasın İstanbul gibi insan yığını. Tokat'ın güzelliklerini ben biliyorum. Bilen biliyor. Varsın öyle kalsın.

Dünya üzerinde de keşfedilmemiş ve kıymeti bilinmeyen yerler var tabiki. Norveç'in fiyordlarından Hindistan'ın arka sokaklarına kadar.

1|0
    0|0
  • Beyin yok

0|0
    0|0
  • Onlara vakit ayirirlarsa nasil birbirlerini daliycak bu ulke insani? Hic olur mu oyle..

0|0
    0|0
Yükleniyor...