Manga - Anime Karakteri ya da Resim çizebilen varmı?

Arkadaşlar Ben yeni başladım çok hoşuma giden resimler ortaya çıkmıyor ama kendimi geliştirmeye çalışıyorum ama olmuyor bir türlü çizdiğim birkaç resimi atıyım sizlere

yakın zamnda bakarak çizdiğim bir resim
Manga - Anime  Karakteri  ya da  Resim çizebilen varmı?
Bakarak çizdiğim bir kurt resmi..

Buda arkadaşımın çizdiği ve çizmeyi ençok istediğim resim tarzı

Arkadaşlar ben böyle resimler çizmek istiyorum yani en son attığım resim gibi ama ortaya çıkan resimler pekte iç açıcı olmuyor nasıl geliştiricem kendimi.. Resimden anlıyan manga anime karakterleri çizebilen arkadaşlar çiz kendınızı nasıl geliştirdiniz?

1|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• kitapları ve eğitim setleri vaar. onlardan başlayabilirsin.

0|0
    0|0
    • eğitim setlerimi :I nerde bulabirim? var mı internette? videoları diyorsan hep yabancı dil ve adam sadece ciziyor cizdiğini pylaşıyor bana öğretici olarak çizip atmıcak..

• nerde gördüm hatırlamıyorum ama resim ürünleri satan kısımlara koçtaşa falan bak. internet üzerinden de alabilirsin.

• Peki saol

En İyi Erkek Görüşü

• Evlat yapacağın şey sadece sabırla çizmek. 8 yıldır Resim Bölümü okuyorum. Çizmediğim 1 günüm yok neredeyse. Manga da okudum, Anime de izledim zamanında ancak onları çizebilmek için onları izlemek yeterli olmaz. Şöyle bir bilgi vereyim, Manga çizerlerinin %90'ı kusursuz anatomi bilgisine sahip çizerlerdir. Anatomiyi kusursuz çizebileceğin noktaya getirirsen, deforme etmek, animasyon karakterleri çizmek ya da manga karakterleri çizmek çocuk oyuncağı olur. Bunları çizen insanlar, insan/hayvan vücudundaki hangi kasın, hangi kaslara bağlı olduğunu, Hangi kasın hangi hareketle nasıl tepki vereceğini bilip çizebilen insanlardır. Ülkemizde kıymeti pek olmayan hatta yadırganan bir sektör ancak büyük özveri ve sabır isteyen bir sektör. Ben hobi olarak yapıyorum diyorsan yapacağın şey internetten kendine mangalar satın almak örneklerine bakarak çizmek, çözmeye çalışmak, D&R, Arkadaş Kitabevi ya da internetten uygun sitelerden bunun üzerine eğitim kitapları satın almak olmalı.
    Kolay gelsin.
    Not: Çalışmaların içinden en sonuncusu içlerinde en iyi çıkanı. Ancak oran öğrenirsen o da daha iyi noktaya gelir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben bir ara kursa gittim ama biraktim. Arada bir cizmek istedigimde youtube tutorial videolari izliyorum. Yardimci oluyorlar bir bak. Ve Kaneki guzel olmus.

0|0
    0|0
    • Kaneki güzel olur zatende onu ben çizmedim arkadaşım çizdi onu

• Ben ciziyorum. Anında kendi çizgi romanını cizmeyi bekliyorsan imkansıza yakın sabır gerek cizdikce gelişir

0|0
    0|0
    • ya hayir öyle değil ben sadece karakter çizebilmek istiyorum demiyorum zaten birden bire en iyi anime resimlerini çiziyim diye nasıl öğrenirim diyorum.. nasıl geliştiririm diyorum

• O zaman videoyu indir slow motion izle :D

• hahay :D iyiydi :D denerim :d

• Ay git öl o ne be öyle :( Animeden soğuttun :(

0|0
    0|0
    • hangisini beğenmedin :)

• Zaten sorunda bu ya çizemıyorum diye paylaştım bu konuyu konu içeriğini okumadın galiba?

• Yahu bunlar çok kötüler animemangatr ye bak mesela orda vardı çizim şeyleri

• evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...