O ses türkiye ! jüri

suanki jüri süper fakat bence tarkan ve sıla olsaydı burayı kesinlikle uçururdu gerçi tarkan kabul etmezdi sizce başka kim olablirdi ?

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• hiç olmadı göz alışkanlığı var artık. Atıyorum ordan hadise gitse shakira gelse yadırgarım yeminlen bu saatten sonra ajgsdadhad

0|0
    0|0
    • hadise orda bi tatlı gibi kaldı yani tamam çok iyi seçemiyor seçsede yok ediyor =D ama sempatik

• acuncum sen misin?

0|0
    0|0
  • Şuanki jüri hiç iyi değil bence, şarkıcı yerine gerçek bi sanatçı koysalar daha iyi olur. Hülya Avşarın Acunun kuyruğu gibi olmuş resmen, Acun nereye o oraya.

0|0
    0|0
    • haklısın ama bu tv programı izleyici genelde espiriler çekiyor hülyada muratla beraber gerçekten döktürüyor

• Amacına uygun yapılmamış pek. Tipik memleket havası, şimdi kim Abidin i tanıyor.

• abidin konusunda haklısın fakat acunun gerçekten insaları ünlü yapmakta ibrahim tatlısesle yarışıcanı düşünüyorum

• ajda pekkan tabıkı

0|0
    0|0
    • aaa evet olablirdi fakat komik olmazdı sanki çok sert kalırdı orda

• babam açmıyor o ses türkiyeyi.((

0|0
    0|0
  • kıraç olsun ya

1|0
    0|0
    • kıraç orda bayar hepimizi kanal değşiririz şarkı söylemicek juri olucak =)

• :D keyfi de orda

Erkekler Ne Diyor 9

• bu gibi yarışmaları hiç izlemezdim, ama birbirlerine sataşması, birbirleriyle mücadele etmesi hoşuma gidiyo ve izlerkende eğleniyorum. sırf bu yüzden izliyorum

0|0
    0|0
  • İşim gücüm yok o ses türkiye jürisi için isim düşüneceğim. Ne demişler?

"Televizyon toplumu"

Hay ağzını öpeyim.

0|0
    0|0
    • çok değerli vaktini bunla harcama sen düşün elektiriği filan bulursun belki pardon bulunmuştu !

• Kenan Doğulu!

1|0
    0|0
  • Eğer reyting önemsemeyen program değilde, bir yarışma olsaydı o dört jüriden eser kalmazdı emin ol ...

0|0
    0|0
    • katılmakla birlikte murat boz un gerçektende şarkıcıdan anladığını düşünüyorum

• Ajdar hiç fena olmazdı hani. :)

0|0
    0|0
  • haluk levent

1|0
    0|0
  • Suan müslüm gursesın o koltukta olmasını ısterdım

0|0
    0|0
  • sezen aksu veya emre aydın.

1|0
    0|0
  • Hülya Avşar var mı hala? O olmasın da kim olursa olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...