Türkiye'nin en iyi eğitim fakültesi hangisi?

Ben yabancı uyruklu öğrenci olarak Türkiye'de okumak istiyorum. İstediğim bölüm ingilizce öğretmenliği. Hangi üniversite en iyi eğitim fakültesine sahiptir?

0|0
18|34

En İyi Erkek Görüşü

• en iyi üniversiteler sıralamasında 0 500 lük listeye bir tane bile üniversite sokamayan bir ülkede okumak mı istiyorsun ? he ille de okuyacağım diyorsan odtü de oku. o türkiyenin en iyisi.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 33

• kandilli eğitim fakültesi. çok iyi molotof yapmayı öğretıyolar. araba gören biji biji diye bağıurmayı ve 100 metreden arabaya taş ve molotof atmayı ,barikat kurmayı öğrenıyo ve türkiyemizin bi çok bölgesinde kadrolu olarak bı çukulata şeker karşılığı işe başlıyo

0|0
    0|1
  • en iyi eğitim fakültesi Gazi Üniversitesinde tartışmasız , ben istanbul üniversitesindeyim istanbul üniversitesininde eğitim fakültesi iyidir

0|0
    0|1
  • gazi üniversitesi

0|0
    0|1
  • Boğaziçi, Bilkent.

1|0
    0|0
  • a universitesinden b universitesinden cıksanda KPSS de ne kadar puan aldıgın önemli. Sonuçta öğretmen olucaksın. mühendislk tarzı bir bölüm olsa farkeder ama eğitim farketmez

0|0
    0|1
  • odtü ve boğaziçi üniversitesi.

1|0
    0|0
  • boğazici bana göre en iyi kaliteli

2|0
    0|0
  • Üç beş çarpma bölme işlemi yaparak elini kolunu sallayarak istediğiniz bölüme hem giriosunuz hem de bide iyisini arıosunuz.Ulan ben böyle yök ün de eğitiminde ...

0|0
    0|1
    • biz en azindan sinava giriyoruzz :)) turkiyeden buraya gelenler onu bile yapmiyolar.

• böyle bir zekaya sahip birini bölüme alacak zihniyete sahip yökünde aynı zamanda!İşinize gelince türkiye vatandaşı,baktı bişeye yaramıyor yurt dışında yabancı vay gidi lanet olsun siz gibi insanlara

• hadi ya,ben sirf turkiye de yasamak icin orda okumak istiyorum. istesem almanya,ingiltere gibi ulkelerde kolay bir toefl siinaviylada okuyabilirim. senin gibi dusunenlere yazik. benim yerimde olsaydin ne yapardin ? ben turkiyeyi sevdigiim icin orda okumak istiyorum,hangi universitenin iyi oldugunu sormak zorundayim , kusura bakma.

• Atatürk Üniversitesi değildir buna emin ol ;))

0|0
    0|0
  • Müdür; En iyisi ODTÜ T.E.F

0|0
    0|0
  • odtü tabiki. Normal fakültelerin eğitim dili bile ingilizce. Gerisini siz düşünün artık.

0|0
    0|1
  • Ankara ve Hacettepe iyidir. Gazi nin hem kalitesi düşük hem ortamı kötü.

1|0
    0|2
  • boğaziçi üni;)

1|0
    0|0
  • eger amacın sadece meb bunyesınde ogretmen olmaksa hepsı aynı farkı yok

0|0
    0|0
  • Mezunum diye demiyorum ama Necatibey Eğitim Fakültesi.

0|0
    0|0
    • Bildiklerime göre

• 12 yıl blk de bulundum NEF aynı hastane gibi... görüntüsü soğutuyor insanı bi defa

• Okulun yakışıklı olması önemli değil. Eğitimine bak sen. Hem baya baya yenilikler yapılıyor binaya

• İstanbul Üniversitesi tabikide

0|0
    0|0
  • Türkiye'de ingilizce öğrenilmez ama istersen özel üniversite yada en iyisi boğaziçi üni.

0|0
    0|0
  • Gaziyi Gazi yapan egitim fakultesidir...

1|0
    1|0
  • pAÜ EGİTİM DERECESİ VAR

0|0
    0|0
  • Tabiiki İstanbul üniversitesi (benim üniversitem) veya Marmara üniversitesi

0|0
    1|0
  • ösym tercih klavuzunu indir puanı en yüksek bölüm hangisiyse en iyisi odur :)

0|0
    1|0
  • marmara ünide okudum tavsiyede ederim kaliteli ;)

0|0
    0|0
  • Antalya Akdeniz Üniversitesi'ne gel :))

0|0
    0|0
  • gazi eğitim fakültesi

0|0
    0|0
  • istanbul sokakları

0|0
    0|0
  • Sakın Mustafa Kemal Üniversitesine gelmede nereye gidersen git :))

0|0
    0|0
  • ingilizce ise odtü tavsiye ederim.

0|0
    0|1
  • Erzincan Eğitim Fak. Türkiyenin En eskilerinden En iyilerinden biri.. EN lerden birisi...

0|0
    0|2
  • Harran universitesi. Oranın 3Gsi ABD'nin 4Gsinden bile hızlı :)

0|0
    0|2
  • Balıkesir üniversitesi

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 18

• gazi üniversitesi sınıf öğretmenliğinden mezunum. diğer üniversitelerdeki arkadaşlarımdan biliyorum resmen geze toza ders çalışmadan okulu bitirdiler. bizim canımız çıktı. müzik dersinden bile sınıfın yarısı kalmıştı :)

1|2
    0|0
  • İngilizce öğretmenliğinde Balıkesir'deki Necatibey Eğitim Fakültesi Türkiye'nin en eski ve saygın öğretmenlik fakültesidir. Gerisi yalandır, dolandır. link

0|0
    0|0
    • İnsan söylerken bile bi' kırılıyor, bi kumuşuyor. Necatibey. Aman efenim Necatibeyler gelmiş...

falan.

• O zammanlaaar. İsim kanunu yokmuş. Herkes birbirine hişt pişt diyormuş. O KADAR ESKİ!

• İlk denekler hala orada. Şimdi bölüm başkanı falan.

• Marmara üni bu konuda cok iyi.

0|0
    0|0
  • Hacettepe-Gazi-Marmara iyidir.

0|0
    0|0
  • Gazi üniversitesi :)

0|0
    0|0
  • Boğaziçi üniversitesine gidemeyeceksen; Marmara...

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşım Boğaziçi İngilizce Öğretmenliğinde okuyor, gayet iyi olduğunu biliyorum, CVsi de dolup taşacak baya etkinlikleri de oluyor yıl içinde bölüme yönelik.Daha 1.sınıftan geçen yıl bir sürü şey yaptılar.Orayı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • üniversite olarak söyliycem

itü

odtü

galatasaray(hukuk)

0|0
    0|0
  • Bence Boğaziçi ile Hacettepe ingilizce öğretmenliği için...

1|0
    0|0
  • Diğerlerinde okumadığım için bilmiyorum bende Anadolu ünversitesi

0|0
    0|0
  • tabiki gazi...''gazili olmak ayrıcalıktır''

0|0
    1|0
  • bogazıcı bence..

0|0
    0|0
  • Boğaziçi