Bu zeka sorunun cevabı nedir sizce?

Bu sorunun cevabı nedir sizce?2006 olimpiyat sorusu cevabı ve nedenini de alalım.. İlk bilene ve nedenini acıklayana eig veririm :) Soru detayda...
Bu zeka  sorunun cevabı nedir sizce?

• Pazartesi
    5% (1)32% (6)18% (7)Oy Ver
  • Salı
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Çarşamba
    21% (4)0% (0)11% (4)Oy Ver
  • Perşembe
    53% (10)42% (8)47% (18)Oy Ver
  • Cuma
    5% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
  • Cumartesi
    0% (0)11% (2)5% (2)Oy Ver
  • Pazar
    16% (3)15% (3)16% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• ikisininde aynı gün yalan söyleme şansı yok. bu yüzden biri yalan diğeri doğru söyleyecek. bu durumda peş peşe gelen iki güne bakıcaz. yani çarşamba ve perşembe. kadın perşembe günü ben dün yalan söylüyordum derse bu doğru olur. erkek de bende diye karşılık verirse perşembe günü onun yalan günü olduğundan sıkıntı olmaz. cevap perşembe )

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Çarşamba cok dusundum ama. :-)

0|1
    0|0
  • Persembe aynen

0|1
    0|0
    • neden :)

• Kadinlarin ve erkklerin yalan soyledigi günlerinbiliyoruz ve sadece birgün ikiside dogruyu soyluyo kadinn yalannsöyledigi gunler belli pazartesi dese pazar günü dogru soyluyo erkkde paza günü dogruyu soyluyo ayrica erkk pazartesi dogruyu soyledigi icin pazar günü yalan soyledim diyemez ayni dusunceden sali ve carsamba gununede uygularsak olmuyo persembe gunune bakalm persembe erkk yalan soyluyo kadin dogru soyluyo kadin persembe gunu ben dun yaln soyledim dese dogru cunku yalanngunuydu erkkde persmebe günü yalan söyleme gunu oldugundan dolayi dogruyu degilde yalannsöylerse ikisninde dedigi uyuyu degilmi buyuzden persembe tabi belki yanlisda diyorumdr

• doğru cevap perşembe :)

• Uyanır uyanmaz sorun error verdi
    Perşembe :D

0|1
    0|0
    • aynen bu saatte sormak sacma oldu :D :D

• hemen cevap verdim perşembe

0|1
    0|0
  • Çarşamba

0|1
    0|0
  • pazartesi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Cevap perşemde ama saçma bir mantık hatası var.

Kadın: Ben dün (çarşamba) yalan söyledim diyor.
    Erkek: Bende diyor.

Erkek burada kadına katılıyor ve kendisininde "DÜN" yalan söylediğini vurguluyor. Oysa erkek çarşamba günleri yalan söylemiyor?
    Öyle ya da böyle cevap perşembedir.

0|1
    0|0
  • Tabiki Pazartesi

0|1
    0|0
  • Gunlerden perşembedir kadın dün yalan söylüyordum diyerek doğruyu söylüyordur erkekte bende diyerek yalan söylüyordur.
    sadece bir ihtimal :)

0|1
    0|0
  • PERŞEMBE olsa gerek heralde panpa :P

0|1
    0|0
    • neden panpa :D

• panpaa :D karı ben dün yalan söyledim diyor, dün dediği çarşamba onların yalan söyleme günü,
      adamda bende diyip o i*ne de yalan söylüyor :D başka alternatif var mı.. bence yok gibi gibi :)

• Perşembe

0|1
    0|0
    • neden

• E çünkü kadın ben dün yalan söyledim diyor o zaman bugün perşembedir çünkü dünü yalan olarak geçirip (Çarşamba) ertesi günü doğru söylediği gün Perşembe olur erkekse zaten bende diyor o da perşembeleri yalan söylüyor

• Günlerden zıbartesi ve uyumalıyım.

0|0
    0|0
  • bence perşembe hocam.

0|1
    0|0
  • Perşembe bence.

0|0
    0|0
  • pazartesi mi :D

0|1
    0|0