Toplumumuzda genel olarak en sevmediğiniz özellik nedir? Benim sevmediğim fazla meraklı olunması sizce ?

Evet bence toplumumuzda insanlar başkalarının namusuna,parasına,yediği yemeğe,giydiği çoraba kadar konuşuyoruz.Herkes bence kendi önüne bakmalı..

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Katılıyorum.. Fazla müdaheleci olmaları, bunu Türkiye'ye gelen Türk&Türk olmayan herkes söyler.

0|1
    0|0
  • sübyancılıkta, ensest tecavüzde, tacizde, çocuk gelinlerde, hayvan tecavüzünde, kadın cinayetlerinde, aile içi şiddette falan zirveye oynaması.

böyle bir toplumunuz var.

0|1
    2|0
  • özel hayata saygı yok. özel hayat derken kastım kişinin seksüel yaşantısı değil elbette.

gruplaşma ya da cemaatcilik diyelim yine çok fazla. kendileri gibi olmayanları hemen dışlayıveriyorlar.

farklı olan hemen yaftalanır. falan... daha bir sürü şey. aman düşündükçe canımı sıkıyor bu konular.

0|0
    0|0
  • mahalede onun bunun dedikodu yapılması, namus bekçiliğine yeltenme, hep " toplum ne der? " diye düşünmek zorunda bırakılmak..

0|0
    0|0
    • bak güzel kardeşim nerdeyse yaşıtız iyi dinle beni.Ne olursa olsun ama ne olursa olsun kimsenin dediğine bakma,kimseyle ilgilenme ilerde kendine zaman ayırmadığın için çok üzülürsün.Boşver onlar kendileri bir işe yaramayan parazit sümük insanlar oldukları için sürekli yapsınlar,kendileri namuslu delikanlı ya 10 kişi bir kişiyi sopayla döverler yaşlı adama emekli maaşlını kendilerini vermedikleri için 3 kişi döver taksimin ortasında bunu herkes görür karışmaz sonra onların namus bekçiliğini .keyi

• Kesinlikle Önyargı diyorum.

0|1
    0|0
  • Bencede kimse kimsenin namus bekcisi olamaz herkes kendine yasar hayatını kimse kimsenin hayatına karısamaz en kötü huydur bu bence sanki ona zararı oluyormus gibi konusuyorlar birde katılıyorum bencede fazla merak hic iyi değil

0|0
    0|0
  • profile cıbıldak resmini koyan insanlara tahammülüm yok :/ sevmiyorum,midem bulanıyor

0|0
    1|0
  • Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak

0|1
    0|0
  • tembeliz

0|0
    0|0
  • Önyargılı olmaları.

0|0
    0|0
  • ben şu bilip bilmeden dedikodu yapanlara uyuz oluyorum.ve yeteri kadar açık görüşlü olunmamasına

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kültürsüzlük , apaçilik, saçma düşünce kalıpları,geri kafalılık , sapıklığı bu kadar belli etmek , satıcılık ( bariz ) , aşırı seçicilik , fırsatları beğenmeme . . .

3|0
    0|0
    • şöyle de tanımlayabilir : tembellik,nimetleri horgörme,bahane bulma,haysiyet bozukluğu,adam olamama bir kişiyi 15 kişi demir sopayla dövme.

• yanlış olan birçok şeyi yapıyorlar. neden yapıyorsun dediğin zaman da başkaları da yapıyor deyip yaptıklarına kılıf uyduruyorlar. buna çok sinir oluyorum. birşeyi birçok kişinin yapıyor olması o şeyi meşrulaştırmaz ki..

0|1
    0|0
  • Çelişki bana göre,

Müslüman olmayana taş sopayla saldırırız rakı içeriz

En delikanlı bizizdir 12 saat şu kızı nasıl punduna getirip eve atarım diye düşünürüz

En namuslu bizizdir ama bir insanı elde etmek için dişiliğimizi ilk ön plana atarız

vsvs

bana kalırsa ne kız ne erkek genel olarak toplum sorunlu.

0|0
    0|0
  • Muhafazakarlık.

0|0
    2|0
  • İlla birine yamanmaya sığınmaya ve o şekilde ırtmaya çalışan kadınlara tahammül edemiyorum.

0|0
    1|0
  • Hasetlikkkkkkkkk

1|0
    0|0
  • kesinlikle ikiyüzlülük

her konuda

0|0
    0|0
  • "el alem ne der?" bunlar kimse çok zeki hassaas bi toplum anlaşılan :)) kim bunlar laaa!

0|0
    0|0
  • Cehalet başa bela. Daha ötesi yok. Bütün her şeyin çıkış sebebi bu zaten. Biraz düşünün dallana dallana sonunda cehalete gelecek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...