İstanbul yaşanacak şehir mi?

pek çok tanıdığım istanbula gelince burada yaşanır mı ya diyor ben üniversiteyi başka şehirde okuyorum (büyükşehir olmayan) en cok özlediğim şeylerden biri istanbul oluyor gerçekten. bana sorarsanız istanbul da yaşamak zor ama her yönüyle buna değer. bu konuda siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• evettt istanbulda yasamasini bilene altin gibi bir yerdir...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İstanbulda dogdum hala İstanbulda yaşıyorum şiddetle tavsiye ediyorum tabi geçinebiliceksen:D Gelirsen iyi olur sinekvalesi ;)

0|0
    0|0
  • evet büyük ve hareketli olması çok güzel

alıştık zaten artık istanbula geçen sene zorunluluktan küçük bir şehirde yaşamak zorunda kaldım buğuluyorum sandım ya çok sıkıcıydı

0|0
    0|0
  • Önemli olan zor olanı başarmakdır..

Değer..

0|0
    0|0
  • Bugün okullarda açıldı şu trafik olmasa güzel olacak tabi ama yine de vazgeçemem

0|0
    0|0
  • İstanbul. Şahane şehir. Vazgeçilmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yaşanılası ve ölünesi yer İstanbul

0|0
    0|0
  • istanbulu seviyorum kalabalık da olsa kozmopolit de olsa,istanbuldan ayrılınca anlıyorsun kıymetini ama şükür kavuştum istanbuluma

0|0
    0|0
  • İstanbul ahhh ahhh.. :)) Sana hep kızsamdaa benim vazgeçilmezimsin... Sigara ve alkol gibidir İstanbul.. Zararlı oldugu halde cok sever ve vazgeçemezsin...İstanbulda yaşamanın zorlugu alkol İçerken zevkli olup içtiksen sonraki çilesine katlanmak gibidir.

0|0
    0|0
  • para varsa heryer güzel.

istanbulu tamamen gezmedim ama beşiktaş ve ortaköyü çok beğendim. istanbulda yaşamak istersem oralardan bir yerden ev bulurdum.

yaşanır yani evet :)

0|0
    0|0
  • Sadece bir kere gittim ondada ucagimi bekledim 5 saat kaldim biraz dolastim cok kalabalik sogukve buyuk bir sehir buyuk sehirlerden cekinirim seni kolaylikla yutabilir kucuk sakin bir kasabayi tercih ederim

0|0
    0|0
  • uzun vadede hedeflerim arasında İstanbul'a yerleşmek :))

0|0
    0|0
  • istanbul aşktır..iyi yanıda vardır kötü yanıda.

0|0
    0|0
  • Yaşamak ne kelime ölünür =)

0|0
    0|0
  • evet evet evet

başka şehirde yaşayamam artık :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...