Ülkemizden dünya markası çıkar mı ?

tekstil olur herhangi bir sanayi olur çıkar mı ne dersiniz mc donalds starbucks gibi bir dünya markamız olabilir mi ?

0|0
8|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu tür Dünya markalarının liderleri hep Bilderberg kişileridir yani daha net söylemem gerekirse masonik küresel çetenin üyeleridir. Bizim ülkemizde Mason loncası temsili olan kişi boynerler şirketler grubudur. Bunun dışında Koç ve Sabancı Holding' ten de çeşitli kimseler üye olarak toplantılara katılmaktadır ancak bu kimseler yurt dışında okuyup oralarda başarılı diploma ve sertifika programları sebebiyle katılmaktadır. Ülkemizde tam olarak mason loncası yoktur Circle D2 orrient adı altında daha minik bir grup vardır mason grupların Türkiye temsili olarak. Mason loncasının olmadığı hiç bir ülkede de bu tür büyük markalar oluşmaz oluşamaz. Bilderberg toplantılarının genel gündemleri ve her yıl katılan üyeleri takip ederseniz daha net anlayabilirsiniz olayı.

0|0
    0|2
  • Mavi zaten bir dünya markası.

0|1
    0|1
  • neden çıkmasın ki?

kendi işimizi iyi yaptığımız,hayret edeceğimize gayret ettiğimiz sürece mümkün bnc.

0|0
    0|1
  • Döner ekmek arası kırmızı lahana galiba, soğan, yoğurtlu sos ve acı türkleri animsatiyor

0|0
    0|1
  • hiç sanmam

0|0
    0|1
  • turkıyeden ole bır sey cıkmaz..

0|0
    0|2
  • Olabilir , yaratici bir fikre bakar. Neden olmasin ?

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• Marka değil de, Osmanlı'dan günümüze çoğu ev yemeği Greklerin sanılıyor hala. Ona yanıyorum. Dünyanın tamamında var zaten markalaşmadığımız halal food adında. Bir kaç markamız da ses getiriyor tabi. Ben şirketimi kurayım;inşallah bir kaç fikrim mevcut,seri ürünleşip büyürsem; o zaman reklamlarında sen oynarsın, inglizcen iyiyse tabi :P

0|0
    0|1
  • beko tofaş aslında çok iyi türk mallarımız var bizim millette starbucks diye tutturmuş ben hiç beğenmiyorum orasının kahvesini gitmemde

0|0
    0|1
  • Para kazanmaktan çok kaliteye önem verilirse olabilir.

0|0
    0|1
  • Sanayii de bilemem ama Türk ismiyle olmayan birçok tekstil ürünü var dünya pazarlarında. Türkiye'nin tekstil alanında durumu iyiydi en son bildiğim kadarıyla.

0|0
    0|1
  • dünya markası çıkarmamız hem çok zor, hem çok kolay. yeni ve parlak bir fikir lazım. ama var olan markaları satın alabiliriz.

0|0
    0|1
  • Çıkmaz, çıkamaz, imkansız. Vestel, Tofaş, Pınar, Aselsan, hiçbirisi "yerli marka" değil. Türkiye'de sanayi diye bir şey de yok, montajlama var, üretim yok

0|0
    0|1
  • arkadaşım beko bir dünya markası değil mi?o da türk malı.

0|0
    0|1
  • var zaten. GALATASARAY

0|0
    0|1
  • Çıksın çıksın sanki babanızın hayrına çalışçaklar. Milyon dolarları siz alcaksınız

0|0
    0|1
  • bizim millette bu dolandırıcılık olduğu sürece zoooor :D

0|0
    0|1
  • Şu an Lee Cooper sizin zaten.

0|0
    0|1
  • Evet var Kebapçıoğlu yiyecek markası tescilli

0|0
    0|1
  • senin gibi yobazların olduğu bir ülkede çıkmaz

0|1
    0|0
  • Ben Alexander McQueen'in Tommy'nin ne bileyim Zzegna ve bilimum ünlü markanın üzerinde Made in Turkey'i gördükten sonra bi' güvenim arttı Türk piyasasına.

0|0
    0|1
Yükleniyor...