Grinin Elli Tonu ne anlatmak istiyor çözen var mı?

Grinin Elli tonu adlı filmden birşey anlamadım desem? Zengin bir adamın sadece fantezilerini gerçekleştirmek istediği bir köle tutmaktan başka birşey değil... Ben bir erkek olarak kadınlara böyle davranmasını cidden kaldıramadım ve filmi beğenmedim... o kadar çok met ettiler ve hayatımdan 2 saat çalındı... !! Ne gereksiz bir filmdi...

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Aynen gereksiz.

0|0
    0|0
  • Anlatilmak istenen fantazi deildi uç noktayi kacirmissin

0|0
    0|0
    • neydi ki? bir gerizekalı ben miyim? Ben sadece bir kadını seks objesi olarak kullanan filme biraz uyuz oldm...

• o arkadaş kitaptan bahsetti, senin demiş olduğun 3 nokta ne? biri kitap diğeri film öbürü ne? :) :)

• 3 değil uç nokta. Filmde evlatlik oldugundan bahsediyor annesinin hayatkadini oldugundan

• Fedakarlık. Aşk için acıya göz yumulabilir mi gibi bir soru sordurdu bana.

0|0
    0|0
    • kadınları seks ve fantezi objesi olarak kullanması hoşuma gitmedi !!!

• gerkesiz bir film.

0|0
    0|0
  • İlk filmdi çünkü birşey anlamaman normal ikinci ve üçüncü filmde gelişir olaylar. 3 seri cunku

0|0
    0|0
  • Hala izlemedim desem :D?

0|0
    0|0
    • izleme derim... film film olmaktan çıkmış p*rno film çeviriyorlar sanki... Tövbe Tövbe.. :(

• Para çok etkili.

0|0
    0|0
    • para çok etkili ama bir insanı satın alacak kadar değil !!! Köle sistemi yok artık !! bir kadına sırf fantezilerini gerçekleştirebilmesi için parası ile egosu tavan yapan insanlardan nefret ederim.. bu filmde bende nefret duygusunu uyandırdı...

• Köle sistemi yasalarca yok lakin paraya tapan insanlar için hala sürmekte. Genel olarak bu filmin etkisi söz konusu. Var olduğunu bildiğimiz şeyleri görmezden gelemeyiz.

• Anlalamdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bu tür filmler ticari amaçlı yapılmış , kimseni bir b*k anlamadığını birbirine itiraf edemediği ama sırf popüler olmak adına da ota boka aaa ama ne de güzel olmuş denilecek hiçbir sanatsal getirisi olmayan parladığı hızla söneceği saçma salak filmlerdir.

0|0
    0|0
  • Vala ben hayal kırıklığına uğradım şahsen. Beklediğim bir filmdi. Kitabından övgüyle bahsedilen bir filmin hikayesinin bu denli boş olması. Gerçekten anlamadım bu işi. Beklediğim gibi değildi. Filmde yani aslında doğrudan hikayede yarım kalan bazı şeyler olduğu için ve bu denli bir satış rakamına sahip olduğu için, filmin bir devam filmi çıkabilir ve birinci filmde anlatılmayan şeyler ikinci filmde anlatılabilir. Yani tamamen millet nasıl kazıklanır örneği. RIP E. L. James

0|0
    0|0
  • Birsuru kesilmis sahne var Turkiyede yasaklanan. Kitabi oku anlarsin cok ustunkoru yorum yapiyosun. Bagimliliklar cocukken yasanan travmalar kendi benliginle senden istenen arasinda bocalamak... Duzgun izlersen anlayacagin cok sey var. Kitabi da oku derim 👌

0|0
    0|0
    • kardeş okucam.. :) :) bilgin için teşekkür ederim.. sabahtan 2 saatimi çaldılar diye dertlendim yaa :(

• Filmi izlemedim acikcasi kitaptan sogumak istemedim. yorumlara baktiktan sonra gerek duymadim çünkü cidden eksik cok sahne var yurtdisinda yayinlanip bizde olmayan. Kitap cok hos. Fedakarlik uzerine kurulu biraz. Sevgi odakli fedakarlik

• İzlemedim.. Sağolsun bu sitede herks filmi anlatıyor her soruda

0|0
    0|0
  • Boş bir film.

0|0
    0|0
  • Hatunların dozunu aşmadıkça sert sevdiğini

0|0
    0|0
  • hatun güzeldi ama:))

0|0
    0|0