Kitap okumaya yeni baslayacagim ama (DETAY) ?

Kitap okumaya basliyacagim ama ilk olarak ne okuyacagim nasil secmeliyim kitapi hic bilmiyorum bunun bir kurali yontemi var mı

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• kürk mantolu madonnayı oku ısınma turu ya da dünya klasiklerinden başla akıcı kitaplardan açılırsın :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben cocuklugumdan beri cok okurum. Senin gibi bir arkadasim vardi fantastik kitaplarla basladi o deneyebilirsin hem hafif hem de surukleyicidir. Ama sonrasi icin pek tavsiye etmem cunku insana kattigi pek bir sey olmaz genelde. Ben psikoloji, felsefe, tarihi, siyasi, roman okumayi severim ama ilk etapta agir gelebilir. Umarim bundan sonrasi icin kitaba tutunursun ☺

0|0
    0|0
    • ben kendimi gelistirmesini degistirmesini istiyorum bana bilgi katsin ufkunu acsin istiyorum kitaptan beklentim bu

• Evet lütfen

• Sofinin dunyasi (felsefe) , serenat (roman) , sineklerin tanrisi (felsefi roman) , ahmet umit-kukla (siyasi roman) , gulunun soldugu aksam (deniz gezmis anlatiliyor belki okumazsin bilemem) , ustam ve ben (tarihi roman) , kafka-donusum (felsefi oyku). Ve tum Sabahattin Ali kitaplari. Aklimda olanlar bunlar. Baska sorularin olursa kitap ve okumak hakkinda mesaj atabilirsin.☺

• aslında bu sana baglı, ilk once nasıl bir turden hoslandıgını belirlemelisin, kurgu hoslanıyorsun diyelim, populer olan bir kitaptan baslayabilirsin, ama benim sana oncelikli olarak onerecegim cocuk kitapları, eger cocuk kitaplarını okuyarak ilerlersen hayal gucu gelisimine daha buyuk katkıda bulunacagına inanıyorum ayrıca muhtesem bir karar verdin, eger direk baslamak isteyecegin bir kitap varsa sabahattin ali-kurk mantolu madonna oneriyorum, bayilacaksin!

0|0
    0|0
    • ben kendimi gelistirmesini degistirmesini istiyorum bana bilgi katsin ufkunu acsin istiyorum kitaptan beklentim bu

• o zaman kisisel gelisim kitaplarını tercih edebilirsin okumaya baslayınca kendiliginden sekilleniyor

• Hayvan çiftliği-George orwell

0|0
    0|0
  • hayır en çok hoşuna giden türde okumaya başla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Martıdan veya Küçük Prensten başlayabilirsin. Akicidirlar vede kesinlikle okumayi sevdirirlerg Ayrica Simyacidanda başlayabilirsin oda çok akıcı ve favori kitaplarımdandır

0|0
    0|0
  • seni kitap okumadan soğutmayacak kitapları seç sevdiğin türleri oku ilk etap ta kalın kitaplar okuma

0|0
    0|0
  • Zevklerin neler, ilk önce kendini tanı

0|0
    0|0
    • Dostum ben kendimi gelistirmesini degistirmesini istiyorum bana bilgi katsin ufkunu acsin istiyorum kitaptan beklentim bu

• Zaten bir ara nutuk u okumaya basladim ancak cok anlamini bilmedigim kelime oldugu icin karmasik geldi hitleri okumayi düsünüyorum

• Alışırsın

• Evet var.
    Sevdiğin türleri oku.

0|0
    0|0
Yükleniyor...