Kapat

Bir hikaye yazsaydınız konusu ne olurdu?

Bir hikaye yazsaydınız konusu ne aslında bi hikaye yazıcam ama fikirlere ihtiyacım var o yüzden soruyorum

Fikirlere ihtiyacım var arkadaşlar

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• güzel kardeşim bir hikaye yazacaksan benden sana tavsiye konusunu aldatma , erkeğin kadına yaptığı şiddet, cinayet veya ne bilim buna benzer kötü konulardan seçme. çünkü televizyonlarda izlediğimiz diziler hep bu konularda ve inan ki insanlarımızın psikolojisini iyice bozmuş durumda.

sende konusu güzel olan hoş bir hikaye yaz. tabi ki senaryo yazmayacaksın yani televizyondaki dizilerden örnek verdiğim için dedim ama yine de bir konusu olacak. güzel olan okunduğu zaman insanı mutlu eden bir konu seç.süper olur

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Tabiki polisiye...Ama orjınal birşeyler çıkarmalısın ortaya yoksa, o kadar orjınal fikirler varken- filmler, oyunlar ve kitaplar- çok ayrı bırşey lazım polisiye için...

ayrıca hikaye olarak değil de deneme olarak psikolojı yazıyorum ben, ikisini birleştirebilirsin tabiki okuyan biriysen psikolojı-polisiye... Harıka bir ikilidir her zaman...

0|0
    0|0
  • mesela 21 aralıkda dunyanın sonu gelecegini soyleyen mayalarla ilgili yada 21 aralıkla ilgili olabilir.hem guncel hemde bazılarını tedirgin eden bir konu

0|0
    0|0
  • link inceleyin bunlarır konu alırdım ilginç vede çelişkili olurdu bence şahsi fikrimdir

0|0
    0|0
    • hiç duymamıştım..

• bişey değil ya naptık ki yardımcı olabildiğimide düşünmüyorum

• :D öyle çünkü bi bi şey anlamadım neyse yinde saol

• Çocukluk Yılları olurdu ana fikri.

0|0
    0|0
  • aslında ne olacaktı..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hıkaye yazcaksan kendı duygularınla yazmayı dene bence..

0|0
    0|0
  • Nekrofili,

Sadomazoşizm,

Mentalizm,

Parapsikoloji,

Simya.

0|0
    0|0
  • Dram- Romantik- Fantastikte katarbilirim.

0|0
    0|0
  • konu olarak bi hastanın etrafında gelişen olayları işleyebilirdim . mesela organ bağışı hakkında güzel bir hikaye geliştirebilisin . umutlarını hayallerini hayal kırıklıklarını filan

0|0
    0|0
Yükleniyor...