Oyunculuk yonetmenin yatagindanmi gecer?

Bu soylentiller dogrumu? Bu gercekten olan seylermi. . Yani gunumuzdeki unluler hep bu yoldan mi simdi varlar?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Günümüzde bir yerlere gelmek için birşeylerden feda etmek gerektiği kesinleşmiş gibi dünyanın neresinde olursanız olun bu bir gerçek olmuş onun için doğru diyebilirim

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim EİG için

Erkekler Ne Diyor 17

• herkes için diil

0|0
    0|0
  • Hepsi değil ama büyük çoğu. Sadece oyuncularda değil. Makyözler falan bile. :D

0|0
    0|0
  • Evet doğru bir şey

0|0
    0|0
  • Diyelim ki, Yönetmenin odasına ugramadan Oyuncu oldun. Senarist bir rol biçer sana ; Dizide ki her erkeğin odasına ugrarsın

0|0
    0|0
    • O farketmez rol geregi... ama unlu olmadan bunu yaptirmalari cok igrenc

• "O farketmez rol geregi.." bu cümle ile onu mu anlatmaya çalıştın (:

• Dizideki her erkegin odasina ugrarsinda kotu anlam cikarmadim anlamadim yani ama anladim ne demek istedigini simdi

• öyle evet şarkıcılık da öyle

0|0
    0|0
  • genel sölentiler bu yönde mantıken düşününce gayet doğru neden dersen yojksa herkes zengin ünlü oyuncu aritst şarkıcı olabilirdi cesaret meselesi

0|0
    0|0
    • Herkes unlu ama... en suratsizlari en egitimsizleri televizyonda

• demekkisi yatakta iyiler :D veya herkese veriyorlar :D

• evet ya da doblor kullanır

0|0
    0|0
  • bence öyle..

0|0
    0|0
  • Töbe töbe...

0|0
    0|0
  • bir kismi olabilir ama bu genel bir dusunce gercekligini sanmiyorum

0|0
    0|0
  • eskiden öyleymiş

0|0
    0|0
  • eskidendi o çok eskidendi

0|0
    0|0
    • Hala vardir

• zannetmiyorum hem bu zamanda o oyunculuk için yönetmenin yatağına girmez girenin başka bir sebebi vardır

• genelde öyle

0|0
    0|0
  • yönetmen değilde daha çok yapımcının diyelim

0|0
    0|0
  • İstisnalar olabilir ama kaideyi bozarmı şüpheliyim

0|0
    0|0
  • Kesinlikle öyle önce yatakta bakıyor role uygun musun diye

0|0
    0|0
  • benim kariyerim modellik olmasına rağmen benim bile yatakta geçti, çoğu eşcinsel biseksüel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 2 sene oyunculuk eğitimi aldım. Bu sektörü baya iyi biliyorum tanısmadıgım insan kalmadı. Bir kaç dizi setine gidip olaylara da kendim şahit oldum. İstediğin kadar başarılı ol o tip insanlardan ne yazık ki bu sektör de bir suru var sana şöyle soyliyim erkekler bile oyuncu olmak için bu sektörden gay insanlar sayesinde bir yerlere geliyorlar. Üzgünüm ama gerçek bu sektör de hic birşey öyle gorundugu kadar kolay değil. Cok fedakarlık gerekiyor. Bende bu yüzden tek hayalimden Vazgeçtim :)

0|0
    0|0
  • Ne alaka?

0|0
    0|0
  • Genelde o sekildeymis

0|0
    0|0
  • hyrrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • 30sene önceydi bunlar canim ya