Saçma diziler hangileri?

en sevdiğiniz dizi yada size saçma gelen diziler yerli yabancı faretmez

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• yalan dünya çok saçma ama izliyorum

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• En saçması Akasya Durağı en güzeli de benim için Veda idi ama bitti Öyle bir geçer zaman ki de güzel. Yabancı dizilerde sevmediğim yok genelde sadece gec saatlerde yayınlandığı için çoğu hepsini seyredemiyorum.

1|0
    0|0
    • ben hep yabancı ızlıyorum :D

• bende ole tam takıpcı degılım denk gelırse ızlıyorum cok yaratıcı ve cok komık oluyolar

• evet ben de aklıma geldikçe izliyorum ama family guy düzenli seyrettiğim bir dizi

• Hepsinde emek var aslında...Fakat bazıları çok nasıl diyeyim, emekten kaçılmış izlenimi veriyor...Komediyle, absürdlükle durumu kurtarmaya yönelik geliyor bana...

Akasya Durağı, Cennet Mahallesi, Alemin Kıralı vs. bende bu izlenimi uyandıran diziler..

1|0
    0|0
  • krem-akasya durağı-umutsuz ev kadınları-adını feriha koydum-hayatımın rolü-ustura kemal-muhteşem yüzyıl- şimdilik aklıma bu kadarı geldi bunlar saçma

1 erkek 1 kadın süper

0|0
    0|0
  • hepsı sacma..

0|0
    0|0
  • akasya durağı çok saçma ya hep aynı şeyler oluyo sıkıo insanı

1|0
    0|0
    • hep aynı seylerın oldugunu bılıyosun ama yıende ızlıyosun ızlemesen reytıng almaz yayından kalkar dımı

• bılmıyorum ama ben bu dızılere takmıs durumdayım sacmalıkan baska bıse yok

• adam gbi bi dizi koysalar neyse bakın dicemde yok alakasız alakasız

• Muhteşem yuzyil hariç hepsi iğrenç

1|0
    0|0
  • Yerli dizi izlemiyorum!

0|0
    0|0
  • En sacma dizi bence leyla & mecnun :/

0|0
    2|2
  • akasya durağına 10 dakikadan fazla dayanamadım ve bunu sürekli izleyen insanlar var yazıkk

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• izlediğim diziler dexter game of thrones spartacus ve türkiyeden kayıp şehir diğerleri gerçekten saçmalıktan ziyade bariz para kazanılmak için türk kültürü dinamiklerini iyi kullanan ticari diziler tutuyor mu tutuyor halkımız izliyor malesef bu tip dizileri saymakla bitmez ama bir kaçı akasya durağı arka sokaklar türk malı umutsuz ev kadınları kurtlar vadisi bu liste çok uzar

0|0
    0|0
    • aynen be kardesım dexter bende ızlıyorum adamlar yapıyolar :D

• Eski diziler çok güzeldi.Aklıma gelenler:

Süper Baba

Ayrılsak da Beraberiz

Çiçek Taksi

7 Numara

En Son Babalar Duyar

Bizimkiler

Kaygısızlar

Avrupa Yakası

1|0
    0|0
  • en sevdiğimdizi kuzey guney -karadayı suskunlar

en saçma dizi akasya durağı,leyla mecnun krem -

1|0
    0|0
  • şu beni affetmi nedir hergün cekilen dizi varya mk memur gibiler sabah 8 aksam 5 calısoylar haftas sonu izinliler

0|0
    0|0
  • Ustura Kemal kadar saçma bir film görmedim hayatımda.Adam tokatla 20 kişinin arasına dalıyor yapımcıların hayal gücünü kutlamak gerek.

0|0
    0|1
  • leyla ile mecnun hariç türk dizilerini izlerimiyorum

0|0
    0|0
  • Muhteşem yüzyıl

arka sokaklar

fatma gülün suçu ne

aşkı memnu

0|0
    0|0
Yükleniyor...