Gitar Çalan Var Mı?

Merhaba arkadaşlar ben yaşım genç olmasına rağmen depresyon hastasıyım lise son öğrencisiyim. Bu yaz bir hobi edinmek istiyorum bu sayede depresyonu atlatmak ve ilaçlardan kurtulmak istiyorum. Gitarı kendime yakın hissettim? Aranızda gitar çalan varmı? Ruhu rahatlatıyormu? Önerilerinizi bekliyorum...

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• çalmıyommmm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kulak dolgunluğu ile çalarım kendi çapımda..
    Rahatlama kısmına gelince, klasik gitar senin için en ideali.
    Tellerdeki ton eminim ki seni rahatlacaktır..

0|0
    0|0
  • Ben çalıyorum noldu?

0|0
    0|0
  • Hem ruhu rahatlatıyo, hemde önemli olan meşguliyet. eğer uğraşacağın bişey varsa seni üzen şeyler aklına gelmiyo gerçekten

0|0
    0|0
  • Saz.

0|0
    0|0
  • Nerde yaşıyorsun ben sana ogretebilirim rahatlama yönündende com iyi geliyor yani içini boşaltıyor inşanin

0|0
    0|0
    • BirBir erkek adres soruyor.
      Ve aynı cümlede boşalma ve rahatlama kelimeleri geçiyor :(

• Hepiniz böle misiniz à m k herseyi yanlış anlamak sizin işinizmi herseye muattap olmayın herşeyde böyle şeyleri kötüye yorumlamayin

• bağlama çalmayı öğren daha iyi :D

0|0
    0|0
  • Hırsız mıyız biz kro.

0|0
    0|0
    • bayaa saçmaladın

• Gitar ruhu rahatlatır mı bilmem de öğrenene kadar komşuları pek rahatlatmicak dene gör.

• çık dışarı ınsanlarla iki muhabbet et bişeyin kalmaz

0|0
    0|0
  • Ruhu rahatlatıyor ama parmakları da nasır manyağı yapıyor :(

0|0
    0|0
  • Hiç denemedim ama sosyal bir etkinlik seni rahatlatır. Umarım sağlığına dilediğin gibi kavuşursun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Enstrüman iyidir

0|0
    0|0
  • bende 15 yaşında panik atağa yakalandım. 1 yıl eziyet gibiydi. yavaş yavaş atlatıyorum. hobi bulman kesinlikle güzel olmuş. kafanı başka yere verirsen çok kolay atlatırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...