"Emre İçin Kitap Okuyoruz, Otizmi Yıkıyoruz" etkinliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Biliyorsunuzdur belki, geçenlerde Denizli'de "Emre İçin Kitap Okuyoruz, Otizmi Yıkıyoruz" etkinliği düzenlendi. Gerçekten çok yararlı bulduğum etkinliklerden biri. Siz bu etkinlik hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

Güncellemeler:
EMRE BAŞLAR KİMDİR?

Emre, Denizli'nin Çal İlçesi'nin Süller Mahallesinde oturan otizm rahatsızlığı olan özel gereksinimli bir çocuktur. Çal İlçesi'nde Cumhuriyet Ortaokulu öğrencisi olan Emre, 12 yaşında kitap sevdalısı bir çocuk olarak Türkiye'nin sevgisini kazandı. Emre ve sınıf arkadaşları Çal İlçe Meydanı'nda Nisan ayı başında başlattığı kitap okuma etkinliği yerel ve ulusal basının dikkatini çekti ve tüm yurtta etki yarattı.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• anlamadım kitap okumakla otizm arasındaki bağı? kitaplar otizmle mi alakalı?

0|0
    0|0
    • Aslında hata bende. Etkinlik linkini veremiyorum. Etkinlik hakkında bilgiyi "Emre İçin Kitap Okuyoruz" yazdığınız takdirde Facebook'tan bulabilirsiniz. Emre Başlar hakkında kısa bir bilgi o etkinlikten alıntı yaptım. :)

EMRE BAŞLAR KİMDİR?

Emre, Denizli'nin Çal İlçesi'nin Süller Mahallesinde oturan otizm rahatsızlığı olan özel gereksinimli bir çocuktur. Çal İlçesi'nde Cumhuriyet Ortaokulu öğrencisi olan Emre, 12 yaşında kitap sevdalısı bir çocuk olarak Türkiye'nin sevgisini kazandı. Emre ve sınıf arkadaşları Çal İlçe Meydanı'nda Nisan ayı başında başlattığı kitap okuma etkinliği yerel ve ulusal basının dikkatini çekti ve tüm yurtta etki yarattı.

• bu daha açıklayıcı oldu teşekkürler. :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Adaşım ıcın destekciyim

0|0
    0|0
  • Çok mantıklı. Bir çok insanın, "otizm"den haberi bile yok.

0|0
    0|0
  • Denizli'de olmadığım için bir bilgim yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ıyı etkınlık bnce

0|0
    0|0
Yükleniyor...