Resimden anlayanlar baksa ya?

Arkadaşlar, Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü Öğrencisiyim. 1. Sınıfım. Daha bir küp çizemezken, geldiğim son nokta bu. Son 3 çalışmam sırasıyla kolaj, füzen ve guaj. Sizce Nasıl?
Resimden anlayanlar baksa ya ?

• İyi gidiyorsun
    97% (29)96% (24)96% (53)Oy Ver
  • Sen bırak okulu bir daha da kalem alma eline
    3% (1)4% (1)4% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kara kaleme yüklenmelisin biraz darbeler de sıkıntı var ayrıca resim de her noktada her santimde dikkatli ol, resmi önceden beyninde yap nerde ne yapmalıyım hangi renk boyadan ne kadar gider diye kafanda canlandır kafanda yaparken bir kaç saniyede değil yavaş yavaş gerçek kadar yavaş. fırça darbelerini hisset, en Son çizime dök emin ol Türkiyenin en iyi ressamı olursun ;) sanata ve sanatçıya saygımız sonsuzdur başarılarının devamını umuyor ve temenni ediyorum :))

0|0
    0|0
    • Zihnimde çok güzel canlandırıyorum ancak onu kağıda dökemiyorum en büyük problemim bu. Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz ve tavsiyeleriniz için bunu unutmayacağım.

• İnşallah:) önünde çok büyük engeller çıkacaktır maddi ve manevi. resminin güzel olduğunu söyleyenler olduğu gibi güzel olmadığını da söyleyenler olacaktır bunlara kızıp morel bozmak yerine ders çıkarıp o hatayı düzeltmeniz sizi bir adım daha öne götürecektir sabırlı olmalısınız,, anladığım üzre Resim yapmaktan zevk alıyor ve mutlu oluyorsunuz, bu enerji sizi çok iyi yerlere getirecektir..

• Evet, resmetmeyi seviyorum. Sevdiğim bir şeyi görünce aklıma fotoğraf çekmek yerine resmini çizmek geliyor fakat o kadar gelişmiş değilim, kamerayı açıyorum :) Kötü yorum alınca daha iyisini yapmaya çalışıyorum o konuda sıkıntı yok.

Erkekler Ne Diyor 12

Kızlar Ne Diyor 8

• Kolajda estetik hava pek yok füzende tonlamaların başarılı bence guajda şu çalışma için fazla kaçmış boyaları harcamaya değmez sulu boya giderdi buna daha doğal dururdu :/ fırçan gelişir elin ısınmamış daha :( başarılar diliyorum çok güzeller

0|0
    0|0
    • Kolajı dergilerden yaptığım için her bulduğum parça farklı olunca fazla toparlayamadım, sonuç bu çıktı. En iyi Füzen'le başa çıktım sanki ben füzeni, füzen beni bekliyormuş gibi olduk :) Guaj için çini deseni istedi, iki desen götürdüm bunu seçti ve inanılmaz zorlandı elim hiç gitmedi guaja :/ Ve teşekkür ederim :)

• Fırça ve guajdan soğudum o derece :) kolajdan uzak duruyorum zaten artık ağzımın payını aldım, hocamın dediğine göre hayatında gördüğü en iğrenç çalışmaymışş :/ Füzen inanılmaz dikkat isteyen bir şey dediğin gibi ama çok sevdim :) Ve çoook teşekkür ederim :)

• Resimden pek anlamam bununla ilgili o mutlaka bildiğini düşündüğüm yanlış yerleri çizin ertesi günde düzeltin içerikli bir resim hikayesinden sonra biliyormuş yorumu yapamam güzel görünüyorlar en çok kaydettiğin aşamayı tebrik etmek isterim umarım daha daha iyi olursun ve küp çizemezken dediğin başarısızlık kısmına bu resimleri koyup kendini aşarsın 😊

0|0
    0|0
  • Katty perry daha iyi olabilirdi

0|0
    0|0
    • Kolajı dergilerden yaptığım için sadece o çıktı, renkleri ayarlayamadım uymadılar birbirlerine. birde kabul ediyorum o biraz aceleye geldi :/

• Bilen direk anlıyor zaten :) Bölüm hocam o kolaj için hayatımda gördüğüm en iğrenç çalışma dedi :/ Ve teşekkür ederim :)

• Zamanla olur elin boş durmasın hiç rica ederim :)

• İyi bence devam☕

0|0
    0|0
  • A dedim syglr. Tek begenmedigim eli cizme bicimin.

0|0
    0|0
  • Ellerine sağlık canım.
    Özel ünv. mi bu?

0|0
    0|0
  • İyi gidiyorsun

0|0
    0|0
  • bende ressamım iyi gidiyorsun ama çizgilere taşma olmus son fotoda. birde renk seçimlerine daha dikkat et yani iki sıcak rengi yan yana fazla kullanma. karakalemin iyi ama işaret parmak sıkıntılı olmuş ve ışığın geldiği yöne dikkat etmelisin. 1. yi çok beğendim renklerşn uyumu hoşuma gitti bu çalışmalarda standartın dışına çıkılmasını çok severim tebrikler

0|0
    0|0
    • Son Foto evet benim için en zoruydu diyebilirim ucu sivrilen fırçalardan değil sulu boya fırçasıyla çizmeye çalıştım, Çoğu yerde taşma oldu. Renkler elimdeki görselin renkleriydi sadece beyaz kullanmadım. İnsan anatomisi üzerine hiç bir çalışmam, egzersizim olmadı ancak bunu çıkarabildim. 1. çalışmam için bölüm hocam bugüne dek gördüğüm en iğrenç çalışma dedi :)) Teşekkür ederim :)

• Renk geçişlerini ve biçimini beğenmedim komple beğenmedim dedi bilemedim artık gerisini :/ Kolaj olarak Katty Perry'i yaptım resmin aynısını ve renklerin aynısını kullandım arka plan hariç belki dediğiniz gibi yeşil daha iyi olabilirdi. Ben zaten komple hocaları anlamıyorum :))

• burdan bakınca biçimde sıkıntı yok ama renk geçişleri üzerinde çalışmalısın evet.. mesela küpeler yeşil. elbiseside nar çiçeği rengi yerine füme olabilirdi

Yükleniyor...