Sagopa Kajmer desem özellikle 2008 yılında çıkardığı Gölge haramileri şarkısı desem neler söylersiniz?

O kurduğu cümleler ne kadar derin ve ne kadar haklı yerinde şarkılar yazıyor kendisi. Beni en bitireni gölge haramileri şarkısı her şeyi apaçık anlatmış ne kadar anlatmak istediğim şey varsa hepsini şarkıya dökmüş. Büyük bir sanatçı sizce öyle değil mi? 😊

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Seviyorum... Ya herro ya merro lafını anlayacak kültüre sahip olmayan;aslında sözlerinin özenle seçilip farklı mesajlar taşıdığını aklına dahi getirmeyenlerin, yeri gelip Sultan'ların şiirlerinden alıntı yapan bu adamı acaba nasıl eleştirip de boş yere yerdiğini anlamıyorum ben üstad :) fanı değilim ama yazık yani bilmeden değil mi...

0|0
    0|0
    • Aynen öyle abicim cezayla bir tutup üstüne hatta ceza daha iyi diyen insanlara gülüyorum bende fanı değilim her gün sago dinleyen biri değilim ama türkçe rapte sagopadan baska birini göremiyorum ben kelime mühendisi mükemmel bir diziliş kelimeler cok özenli abi

• Açıkça söylemek gerekirse ben Sagopa dinliyordum senin sorunu gördüm :))) çok garip bir tesadüf sonra mevzu buraya geldi; şu an bunu paylaştım hocam benden sana gelsin; https://www.youtube.com/watch?v=ZTUFQOQ7VD8

Ateşten gömleği de açıyorum birazdan;Eig için teşekkürler ^^

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...