Çevreyi düşünmeden yaşayabilen var mı?

Çevreyi düşünmeden yaşayabilen var mı?Sanırım erkek olsaydım çılgın olurdum kimseyi düşünmeden yaşardım ama bayan olunca düşünmek zorunda kalıyor insan,keşke etrafı düşünmeden çılgınca yaşasam diyen oldu mu aranızda?yağmurlu bir günde sevdiğinizle sırılsıklam olup yinede ıslanmayı düşündünüz mü?bir ortamda hiç insanları görmeden istediğiniz gibi dans etmek istediniz mi?...

• Vardır
    78% (7)43% (3)62% (10)Oy Ver
  • Yoktur
    22% (2)57% (4)38% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Çevreyi tabiki düşünmeli insan ama düşünmesi gereken duygularıda atmaamamalı kendinden ödün vermemeli başkası için yaşamamalı kendisini mutlu eden mutlu edecek şeylere yakın olmalı hayat ta mutlu değilsen çevrenden uzaklaşacaksın

1|0
    0|0
  • isetdim ama olmuyor malesef bizim toplumumuzda çevreyi düşünmeden hareket edemiyorsunuz bu kız içinde erkek içinde aynı bence...

1|0
    0|0
  • hep bu çevreler yüzünden insan gibi yaşamıyo insan hayatını zaten yo bu şunu söyledi onun daha önce kaç tane erkek arkadaşı oldu falan filan

1|0
    0|0
  • cevreyi dusunmeden yasamak istiyorum ama her seferinde illa cevrenden birileri tarafindan uyariliyorsun kulak vermemezlik yapamiyorsun mecburen cevreye ayak uyduruyorsun

0|0
    0|0
  • mahalle baskısı denen olay olduğu sürece afedersin ama bizim toplumumuzdan bir Bok olmaz. Net.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bazen ben. hatta çoğunlukla ben. çevreyi düşünme oranım her geçen gün daha da düşüyor bir de.

0|0
    0|0
  • Örneklerini uyguladım ;) Ama yinede şöyle bir baktığımda çevrem ne der diye sormaktan alamıyorum kendimi.

0|0
    0|0
  • elbetteki düşünüyorsun sonuçta yaşadıgın ortam şehirde tanınıyo bilinyosan hal ve hareketlerine diikat ediyorsun kafana göre hareket etmeyi herkes ister düşünür ama malesef çevre yakınların eş dost vs olunca sınırlandırıyosun

0|0
    0|0
  • Bu sadece bizim milettimizde var ama komşu ne der mahalladekiler ne der o ne der bu ne der diye diye kendimiz için yaşamayı unutabiliyoruz. Umursamamak olsa bile neyse..

0|0
    0|0
  • olabildiğince az olsada evet ne yazıkki mahalle baskına maruzum :(

0|0
    0|0
  • evet aynen keske oyle bi sansimiz olsa =)hep diyorum bunu

bu cevre etraf insani cildirtir...

0|0
    0|0
Yükleniyor...