Hangi televizyon dizisi için haftayı iple çekersiniz ve hangi dizi için güzel ama kaçırsam, üzülmem dersiniz?

Hangi dizi için haftayı iple çekersiniz ve hangi dizi için güzel ama kaçırsam, üzülmem dersiniz?

Ben Arka Sıradakileri çok severim.. Arka sokakları da severim ama kaçırsam üzülmem!

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• adını feriha koydum u iple çekerim biran önce cuma gelsin diye ama bir çocuk sevdimi de izliyorum fakat kaçırsamda üzülmem...

0|1
    0|1
  • Kaçırsam üzülceğim bir dizi yok. Ama rastgelirse bakacağım bir kaç dizi var. Ay tutulması, İffet, al yazmalım gibi.

0|1
    0|1
  • adını feriha koydum muhteşem yüzyıl

0|1
    0|1
  • Muhteşem Yüzyıl

0|1
    0|1
  • Hiç bir tv dizisi için, iple çekmem haftayı.

Yabancı dizilerden takip ettiklerimi, internetten izleyebiliyorum. Yerli olanlardan da bir tek, Kıvanç Tatlıtuğ için yeni başlayan Kuzey-Güney'e bakınıyorum. Ama onunda hangi gün saatte başladığını bilmiyorum.

Çünkü tv.yi ne zaman açsam, bir tekrarı yakalanıyor mutlaka.

0|0
    0|1
  • Kuzey güney diyorum...

0|1
    0|1
  • Muhteşem yüzyıl hoşuma gıdıyor aslında dizi pek takıp etmem

farklı gelıyorz bıraz

0|0
    0|1
  • Muhteşem yüzyıl

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Arkalardan gitmişsin hep. Sana arka diye baslayan dizi ve filmler yetecek demek ki. Arka bahçe, Arka daşım, Arka sokak, Arka bahçedeki kadın, Arka kapı, Arka masa, Arkası olamayan adam, Arka otobandaki sarışın abiler, gibi... çoğaltılabilir bunlardan bazıları vardır kimbilir. bazılarıda çıkar inşallah,... iyi seyirler dilerim. hepsine üzülürüm o kadar yazdım çıktımmı kaçırmak yok izlicem hepsini.

1|0
    0|0
  • behzat ç

fatmagülün suçu ne

leyla ile mecnun

0|1
    0|1
  • bir zamanlar Avrupa Yakası için böle düşünüyordum ama ne yazıkki bitti

0|1
    0|1
Yükleniyor...