Amerikan filmlerinde çay bardağı görmek istiyorum B-)

Bir Türk ailesinin vazgeçilmezi olan, her sabah ince belli bardaklarınızda içtiğiniz çay'ı Amerikan filmlerinde göremiyoruz. Lobi faaliyeti yapıp yurdumun Çaykur çayını bir filmde içirsek iyi olmaz mı... Sabah sabah kahve içcem bak, özenti yaptım şimdi.

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• benim de canım çekti şimdi bak :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• caffe latte:) Ejderha dövmeli kız serisini okuken yüzlerce kez içilen içecek:)

0|1
    0|0
    • kitaplar bir birikti ki hiç sorma.. Şehir değiştirecem yine, ama bavulda kitap'lardan dolayı yer kalmadı..

• Nick-resim-soru benzerliği :)

0|1
    0|0
  • Nickine ve resminede bu yakışır. Hem sabah kahve içmek dinç tutarmış insanı :)

0|1
    0|0
    • konsantrasyon için en iyisi uyku düzeni galiba, bir de sabah erkenden koşu yapmak. Kahve de aroması işte.

• Çaykur çayları midemi yakıyor.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 0|2
    0|0
  • Haklısın ben de evimde annemin bana mısır gevreği ve süt hazırlamasını istiyorum ama zeytin peynirle idare ediyoruz. Nabalım.. Zalımsın Hollywood

0|1
    0|0
  • aslında çay içmeye kahveden daha sonra başladık ama çay apayrı bi yer edindi kendine.

0|1
    0|0
  • sorma birader bu kahve olayı tamamen özenti, bizim kültürümüzde çay içilir..

0|1
    0|1
  • Dünyanın en gereksiz adamı geldi aklıma .. :D

link

0|0
    0|0
    • Linki ekledim kısayollara. Bu karikatür dergilerine çok da kaptırmamam lazım, daha garip sorular sorabilirim karışmam :) simpsons, south park bile etkiledi...

• Kaşla göz arası özenti olduk iyi mi..

0|0
    0|0
  • İngilizler, araplar, hintliler, asyanın dört bir yanı çay içiyor. Amerkalılar bilmesin; bazı şeyler bize özel kalsın.

0|0
    0|0
  • ... Önce profildeki resimden başlasan? (Şuan itibari ile bir fincan görünüyor)

0|0
    0|0
Yükleniyor...