IMDb Top 250 içindeki filmlerden kaçını izlediniz?

kaç tanesini izlediniz yada hepsini izleyen var mı? izlediklerinizden en iyisi hangisiydi? ben biraz geri kalmışım sanırım toplasan 30 u geçmez :-)

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• yaklaşık 40 tanesini izlemedim.

0|0
    0|0
    • rekor sizde galiba :-)

• bilmiyorum.ben orjinallerini bulup arşiv yapıyorum.bu arada da izliyorum.ama imdb ye göre yapmıyorum bunu.imdb listesi çok değişken.

Kızlar Ne Diyor 6

• baya bir izledim ama hatırlamıyorum kaç tane olduğunu en iyiler godfather,shawshank redemption,oldboy ve fight club bence

0|0
    0|0
  • hemen hemen yarısını

0|0
    0|0
  • Saydım 47 :)

0|0
    0|0
  • üşenmedim saydım 52

çok dandik filmler de var listede,hepsini bi ara izleyim diyodum hevesim kaçtı :(

0|0
    0|0
  • çoğunu izledim. shawshank redemption, matrix, forrest gump, leon, requiem for a dream, eternal sunshine of the spotless mind, up, v for vendetta vs güzeldi

0|0
    0|0
  • farkinda degilim kaci

kriter olarak imdb top 250 almiyorums

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• En az 42 tanesini izlemişim.Orjinal adını bilmediklerimin içinden izlediklerim çıkabilir.Az izlemişim be.

0|0
    0|0
  • ben onları kontrol etmedim de, Gerçeğe Çağrı Filmi Var, neredeyse tüm sahneleri aksiyon dolu. tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Çok filim izlemem 1-2 ancadır heralde :(

0|0
    0|0
  • top250de ne var onu bile bilmiyorum bi bakiim :D

0|0
    0|0
  • bir film tutkunu olarak hepsini izledim ama benim gibi sırf orada var diye izleme kötü olanları da var favorilerim The Godfather,Başlangıç Ve yüzükler efendisi

0|0
    0|0
  • 97

1|0
    0|0
  • 2sini.izledim

0|0
    0|0
  • Link verseydin bakardık:)

0|0
    0|0
  • Tamamına yakınını.

0|0
    0|0
  • %10unu izlemişimdir heralde.

0|0
    0|0
  • 70'ini izlemişim daha .

0|0
    0|0
  • 10-20 falan. Pek film kültürüm yok maalesef.

0|0
    0|0
Yükleniyor...