En beğendiğiniz kitap hangisi?

Bu benim ilk sorum olucak okudugunuz ve tavsiye ettiginiz kitaplar hangileridir?Hangi tür kitapları seversiniz

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Tanri daima tebdil-i kiafet gezeri okuyorum su anda. Gonul rahatligiyla tavsiye edebilirim. Okudugum en faydali ve enterasan kitaplardan biri:)

0|1
    0|0
    • kitabın adının anlamını anlamadım nasıl okuyacam ben onu O.o

• Buarada ozur dilerim ' Tanri daima tebdil-i kiyafet gezer' olacakti. Yani Tanri daima aramizda demeye getirmis yazarimiz. Eger seviyorsan gercekten faydali bir kisisel gelisim kitabi. Bunu hic sikmayan bir sekilde roman tarzinda anlatmis yazar. E daha ne olsun:)

• Bilim kurguya ayrı bir merakım vardır böyle kitaplar var mı bildiginiz ?

Kızlar Ne Diyor 2

• bir tane söylemem ihanet olur..aklımda kalan rastgele bir kaç tane yazayım..

paulo coelho --- zahir

adam fawer---- olasılıksız ,empati

amin maalouf ---- doğunun limanları, semerkant

sabahattin ali ----kürk mantolu madonna,

J M de Vasconcelos---- güneşi uyandıralım (çocuk kitabı gibi gelebilir ama okunduğunda yeniden doğmuş gibi hissettiriyor.kesinlikle tavsiye ederim)

0|1
    0|0
  • teşekkür ederim:) o zaman okumadıysan metro 2033 ü önerebilirim. Bu arada ilk sorunun böyle bir şey olması gerçekten hoş:)

0|1
    0|0
    • asıl ben teşekkür ederim sorularıma üşenmeden cevap yazdıgınız için :)

• bence günlük 1 soru yeterli degil 2 ye çıkarmaları için bir şeyler yazarım artık.

• :) site yönetimiyle görüşebilirsin bunu, hani belki bir değişiklik olur da o kadar beklemek zorunda kalmazsın :D

Erkekler Ne Diyor 4

• Suç ve Ceza en beğendiğim.

1|1
    0|0
  • Wilbur smith in courtney serisi her kitabını bir günde okudum. Dönüp dönüp de okuyorum.

0|1
    0|0
    • kitabın konusu nedir merak ettim şimdi

• Kitabın belli bir konusu yok daha doğrusu aklına gelebilecek her konu bu kitabı serilerinde mevcut aşk, macera, heyecan, şehvet daha bir çok şey yalnız aşırı bağımlı yapıyor kitabı elinden düşüremezsin bu sene sınavın falan varsa hiç başlama seneye kalırsın mazallah. ben sınavım olmasına rağmen 9. Kitaba geldim

• şiir ve dini kitaplar.

0|0
    0|0
  • Polisiye cinayet severım... Siyah Kan jean cristophe grange okumalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...