Arkadaşlar bugün sevgilimle sinemaya gittik evim sensin ..

geçen sene izlediğim kore filminden uyarlanmış ama olsun hiç farketmez harikaydı bugünün şarkısı bu olsun herkes dinlesin zaman kaybı değil link hıçkırdım erkek arkadsım çıkalım mı dedi biliyorum film bi dur iki dakka diyip ağlamaya devam :)sizde bu filme gittiniz mi?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Umut filminden başka filmde azda olsa duygulanmadım yerli filmdir eskidir ama derindir onuda izleyin,O Türküyüde bunun üzerine okuyacak kişi tanımıyorum link

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bıraksınlar yasemin yıldız söylesin bu şarkıyı...

0|0
    0|0
  • ağlayan kız çok kötü ya yanındaki ne yapacağını şaşırıyor. Sarılsam mı? Yok üstüne gitmeyeyim napsam omzuna mı dokunsam? yok uzakta bekleyip geçmesini bekliyim? Mendil alayım? Ağlamaaaaaa!

1|0
    0|0
    • benım kı direk tutu kolumda çıkyoruz dedi :) yavrum yaa aynen o da öyleydı omzuna yasladım basımı film bittiginde omzu tam bi gölet olmustu:D

• öyle sulu gözlerle bakıp mırmır konuşuyosunuz bi de alt dudağınız titriyo ya o sırada hiç bir teselliye de gelmiyosunuz. 'olmucak isteeeee!' diye trip atıyosunuz bi de. olmayacak seyde filmde bilmem neyin bilmem neye dönmesi. Tüm romantizm kaçıyor.

• ahahahhaha:D aynı beennnn

• o sarkının ıcıne etmısler aynı sarkı ve yasemın yıldız daha guzel söyluyoo

1|0
    0|0
    • şuandada yasemınden dınlıyorum of off döküyoo bee arkadas..

• ahahaha:D her zaman allahtan en hayırlısını ısste o senın karsına cıkarıcaktr demekkı sana hayırlı bırı yok şu anda üzülmenı ıstemıyo allah sneın:)

• :D ondan mı gelmıyoo acaba tamam samardan vazgecdım hadı.. dedıgın gıbı olsun bakalım :D

• ailecek gidilir mi.

0|0
    0|0
  • Gitmek nasip olmayacak.. Onla gidecektim hayal oldu..

0|0
    0|0
  • Ağlarım diye gitmiyorum :D

0|0
    0|0
    • aglamamak için duygusuz olmak gerek bi ara sinemada pek çok hıçkırık duydum o sıra bırısı telefonun zıl sesısnı ezan yapmıs butun herkeste konsantre 0 :)

• aynen öyle,sevgilimde zaten baya duygusal gidicez salya sümük çıkıcaz olmaz ya :)) ezanda yapılır mı ya tuvallette falan çalıcak tövbe tövbe

• salya sumuk cıkıcaksınız benım kıde aglamamak ıcın dıo aptal aptal seyler dusundum :) sorma zil sesi yedi bitirdi bizi zaten beyin bedawa olunca

• çok güzel bir film kesinlikle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Gittim kız arkadaşlarımla :) Hepimiz hüngür hüngür dökülmüş ağlıyoruz tabii.

Güzel filmdi evet :) şarkısıda çok güzel.

0|0
    0|0
    • filmden cıktım bı kız arkadsımı gördüm oda cıkmıs fılmden bellı aglıyodu kızın yanagını sıktım :) valla meraba dıcek halım yoktu

• kesınlıkle elma şekerim:)

• Filmi sırf bu şarkıyı mahvettikleri için izlemiycem.

0|0
    0|0
  • gittim tabiki kaçmaz bi film:)bütün salon ağlıyor bu filmde zaten:)

0|0
    0|0
  • Dear diary,

0|0
    0|0
Yükleniyor...