Mustafa Kemal Atatürk'ün Kimliğinde Neden Kamal Atatürk Yazıyor? Ulu önderin Gerçek Adı Nedir?

Neden Mustafa Kemal Atatürk Değil de Kamal Atatürk?
Mustafa Kemal Atatürk'ün Kimliğinde Neden Kamal Atatürk Yazıyor? Ulu önderin Gerçek Adı Nedir?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Kamal Arapça, Kemal Türkçe'dir. Mustafa Kemal adı da ikisinin adı aynı olduğu için Matematik hocası tarafından verilmiştir.

0|0
    0|0
    • كمال arapçada boyle yazılıyor. Kamal daha farklı ama ne olduğunu ben de bilmiyorum

• Arapçada iki tane k vardır. Biri ga biri ke dır. Arapçada Kamal diye bir şey yok

• matematik hocası aynı isim olmasın diye mustafa kemal yapmış adını bılmıyor musunuz bu bilgileri ben anlamıyorum..

0|0
    0|1
  • Hic dusunmemistim. Mustafa niye yazilmamis cidden? :/

0|0
    0|0
  • Nedeni hakkında komplo teorileri var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• senin nickin neden karafuat yazıyor da fuat kara ya da kara fuat yazmıyor sa aynı sebepten ;)

0|0
    0|3
    • Nüfus memurunun suçu yani?

• Koca kafalı olduğun için anan seni zor doğurmuş beynin zedelenmiş sanki

• hadi benim sorunumu koca kafalı olup doğarken beynimin bu yüzden zedelenmesine verelimde senin durumunun açıklaması ne?
      ayrıca o yazıya dikkatle bakarsan ve de görüntü kalitesi daha iyi olanına onun kamal değil kemal olduğunu el yazısı yüzünden yanlış anlaşıldığını farkedebilirsin ama illa bişey aramaya devam etmek istiyorsan kendi bileceğin iş

• ibranice olduğunu söyleyenler var.

0|1
    0|0
  • Dilde Türkçeleşme hareketi başlayınca Kemal olan adını Kamal yapar. Azerilerde de Kamal'dir mesela.

0|0
    0|0
  • Yahu sacma sapan işlerle uğraşmayın mustafa adını sevmiyoduda ondan imzasında bile kullanmaz mustafa ismini nedenine gelicek olursak bize ne mk

0|0
    0|0
  • tarihçilere sormak gerek

0|0
    0|0
  • Neymiş de Kemal ismini öğretmeni vermiş
    Araştırınca gerçek babasının da Ali rıza olmadığı çıkıyor.

0|0
    0|0
    • Kim peki gerçek babası?

• Atatürk'ün soy ağacı açıklanmıştı geçtiğimiz aylarda. Resmi belgeler ışığında herşey açıklandı. Merak ediyorsanız Tarihin Arka Odası isimli programın ilgili bölümünü izleyiniz. Genelev mevzusunun falan olmadığını göreceksiniz.

Yükleniyor...