Kitap ayraçı yapsam satar mı?

Kitap ayraçı yapsam satar mı?

Resimlerdeki gibi kitap ayraçları yapsam, hangi dükkanlara satabiliri? İl, ilçe farketmez.

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Satamazsınız. Çünkü ayraçları kitapların yanında bedava veriyorlar.

0|0
    0|1
  • Bence bir instagram hesabı aç. Kendine güzel bir nick bul. Kargo ile bunları takipçilerine uygun fiyata satabilirsin. Mesela 5'li paket yap, 5 tanesini 20 TL'den sat. Ya da istediğiniz bir kitabı söyleyin, kitabın fiyatı + 5 TL'ye size göndereyim de.

0|0
    0|0
  • Bunlar güzelmiş , özellikle kızların çok beğeneceğini düşünüyorum , ancak zaten ülkemizde kitap okuma oranı çok düşük ve ayraçlar bedava dağıtılıyorken ticari amaçla bu işe girilmez diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Ama İstanbul gibi kalabalık şehirlerde satılmaz mı

• Ben İstanbul'da yaşıyorum her ay en az 1 kitap alıyorum ve hep bedava ayraçlardan kullanıyorum , kitapçılarda bir sürü sponsorlu ayraçlar bedava dağıtılıyor reklam amaçlı , onlar varken neden ayraça versinlerki?
      Kitap almasan bile bedava ayraç veriyorlar zaten.

• kimse almıyor bunları kitapçılara git tüm ayraçlar hep bir köşededir ve 1 tane satmazlar

0|0
    0|0
  • Yok satar :D

0|0
    0|0
  • Ucuzluk mağazaları satar birde kitapçılar herhalde

0|0
    0|0
  • Şaka Yapmıyorum çok güzel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Kitap satan yerlere, sahaflara satabilirsin diye düşünüyorum.
    Misal Eskişehir için konuşacak olursam İnsancıl ve İtalik Sahaf gibi yerlerde satılabilir.

0|0
    0|0
  • ben alırdım ya çok güzelmiş. kırtasiyelere falan verebilirsin.

0|0
    0|0
  • Forum İstanbul'da özel tasarımları satan bir dükkan var bence orda alabilirler. her şeyi pahalıya satıyorlar ama

0|0
    0|0
  • Bence satar :D
    Bende bir sürü var buna benzer şeyler^^
    Koleksiyon yapıyorum 😊

0|0
    0|0
  • gitit gidiyor sahibinden. com gibi yerlere ilan veebilirsin ama nasıl olur bilemedim kargoyla birlikta karşı tarafa birz tuzlu gelebilir.

0|0
    0|0
  • bence instagramda bu ve benzer bişeyler yapıp sat :)

0|0
    0|0
  • 2. fotoğraftakiler çok güzelmiş.

0|0
    0|0
  • Kitap oraninin bu kadar dusuk olduğu bir ülkede maalesef.

0|0
    0|0
  • satarsın aslında ingstagram hesabı aç kendine

0|0
    0|0
  • çok güzeller degerlendir ama satış konusunda bir fikrim yok. Önce küçük yerlerden başla istersen

0|0
    0|0
  • satar

0|0
    0|0
Yükleniyor...