Kore dizisi izlermisiniz?

ben izliyorum bağımlılık yaptı izleyen varsa bir kaç tane dizi önerebilir tabi isterseniz bende önerebilirim :)

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• ilk ben goong ( düşlerimin prensi ) dizisiyle başlamıştım trt 1 de yayımlanırdı 2008 - 2009 senesinde.. sonra BOF arkasından da playfull kiss geldi..
    benim sevdiklerim; personal taste, faith, secret garden, the master's sun, protect the boss, A Gentleman's Dignity ( en sevdiğim), I'm Sorry, I Love You, my girl ( buna da bayılırım) , coffee prince , rooftop prince , you are beautiful ( ilk 3 e girer bu gözümde ) , my princess, creating destiny (nedense bunu izledikten sonra jısa süreliğine tıp okumak istemiştim ) , flower boy next door, the greatest love (2. en sevdiğim ) , flower boy ramynun ( böyle bir şeydi) shop.. sanırım hepsini yazdım :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Fahri koreli var aramızda
    Koyu Kim Jong-Un hayranı :)
    @Secretgardenblood2

0|0
    0|0
  • izlemistim boys over flowers dizini izlemistim gercekten cok guzel bir dizi kore dizilerini bende severim ah bir de trkce dublaj olsa iyi olur simdide playfull kiss dizisi var inu izlemeye basliyacam iste

0|0
    0|0
    • ilk başladığım dizi benimde boys over flowers oldu sonra playfull kiss izlemiştim öyle öyle gitti :D

• Eminimki korelilerde Türk dizisi izliyordur 😂

0|0
    0|0
    • Türk dizileri 300 bölümü bile geçip adamı sıkıyorlar koreliler 16 bölüm yapıp finalliyorlar tadında bırakıyorlar

Kızlar Ne Diyor 9

• 9-10 yaşlarından başladım şimdi 19 yaşındayım :) daha çok tarihi dizilerini seviyorum
    saraydaki mücevher
    denizler imparatorluğu
    muhteşem kraliçe :))

0|0
    0|0
  • Şu an Secret Garden adlı diziyi izliyorum. :D

0|0
    0|0
  • The heirs 😍😍😍😍😍😍😍
    Kim Woo bin 😚😘

0|0
    0|0
  • Bende bir iki yil once izliyodum boys over flowers playful kiss rooftop prince the heirs protect the boss cok begenmistim

0|0
    0|0
  • masters sun, my girlfriends is a gumiho sevdiklerm arasındaydı

0|0
    0|0
  • My girlfriend is A gumiho
    Secret garden
    Playfull kiss
    Boys over flowers

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum, izlemiyorum. Izleyenlere de hayretle bakiyorum.

0|0
    1|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • sevmem hıc

0|0
    0|0
Yükleniyor...