Game of Thrones'da kimin yedi krallığın hükümdarı olup demir tahta oturmasını istersiniz?

Ben aday oolarak mevcut kral, ve taht için mücadele eden iki kişi Khalessi ve Stannis'i bir de John Snow'u göstereceğim ama sizin gönlünüzden geçen başka biri varsa yazabilirsiniz.

• Tommen Baratheon (Mevcut Kral)
    A seç
  • Daenerys Targaryen (Khalessi)
    B seç
  • Stannis Baratheon
    C seç
  • John Snow
    D seç
  • Diğer
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
35

En İyi Kız Görüşü

• John Snow ve Khalessi birlikte olsun ve kral da John Snow olsun. Hem Khalessi de yanında olacak hem de John taht sahibi olacak. Ya Tyrion da sağ kolu falan olsun. O adamı harcayamam şimdi :D

0|0
    0|0
    • khalessi şu an o sakallı adamla düşüp kalkıyor. john snow ile birlikte olur mu bilmem

• kahakaha attım :D hayal gücünü de alkışladım ve özellikle ayak olayında gözümden yaş geliyordu :D

• sağol teşekkürler :))

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Izlemiorum e dedim

0|0
    0|1
    • google'a isimlerini yazdırıp araştırıp bir tercih yapar mısın

• Tommen Baratheon (Mevcut Kral)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben bağımsız aday olarak katılıyorum yürüyün kardeşlerim ^^

Hiçbirini sevemedim pek. Tyrion veya John olsun.

0|0
    0|0
  • Tyrion olsun 😂😂
    http://i.hizliresim.com/QAL8qA.jpg

1|1
    0|0
    • güldürdün vallahi nereden buldun bu resmi :D

• GoT'un caps sayfasından. Geçen sene cumhurbaşkanı seçimlerinde dönüyordu bu geyikler. Ordan kalmış :D

• Kimsenin borcu kalmayacak yazısının altındaki önemli olan boyu değil işlevi yazısına onun da altındaki lannister hanesinin amblemine bittim. bir de bunlar tyrion fotosu ve oy pusulası ile birleşince müthiş olmuş:))

• Khalessi kesinlikle favori karakterim küçük şeytan da ona katılmaya gidiyordu en son..

0|0
    0|0
    • khalessi'ye katılmaya gidiyordu denemez tam olarak tyrion lannister, mormont tarafından kaçırıldı çünkü mormont onu khalessi'ye öldürmesi için verip kendisini affetmesini istiyordu. khalessi'nin babasının ölümünde lannister hanesinin çok büyük payı var hatta bizzat jaime lannister'ın eliyle öldürüldü o yüzden lannister'lara büyük kini var khalessi'nin tyrion'a ne yapacak ben de merak ediyorum.

• Katılmaya gidiyordu dedim.

Son sezonun ilk bölümünde gördüğüm bir olaydı anlamanın lazımdı

Spoiler vermek için benden önde olmam yeterli :)

• tamam senden önde olmam yeterli spoiler içinde katılmaya gidiyordu sözünden o çıkarımı yapamadım.

• John Snow.

0|0
    0|0
  • Hodor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...