Antoloji. com şiir paylaşımları hakkında bir soru?

pejmürdekadın
iyi günler arkadaşlar,
öncelikle antaoloji. com bilmeyenler için kısa bir açıklama yapayım. antoloji. com gerek necip fazıl kısakürek,ömer hayyam, nazım hikmet gibi ünlü şarilerin gerekse amatör şairlerin şiirlerini paylaştığı bir şiir paylaşım platformudur.

amatör olarak bir kaç şiirimi paylaşmak istiyorum. ama yasal olarak br güvence göremedim. yani mesela ben orada bir şiir paylaşsam ve daha sona herhangi bir üçüncü şahıs bana ait olan bu şiiri sitesi, bloğu vb bir yerde paylaşsa ben bu kişiye yasal olarak dava açabilir miyim. antoloji. com'da kendimeait bir hesapla paylaşım yapmam açacağım dava da bu şiirin bana ait olduğuna dair kanıt mı?
site bu konuda ne gibi yasal güvence sağlıyor
Antoloji. com şiir paylaşımları hakkında bir soru?