Pretty little liars türk versiyonu çekilicek?

neden yabancı dizilerin türk versiyonlarını çekip için edelerki... Fragmanı yayınlanmış bencer yerleri bir kopyadan ibaret geriye kalanıda alakasız böyle yapmak zorundalar mı bu yönetmenlerin ya da buna izin verenlerin hiç mi aklı yok herşeyi kötü hale getirmek hoşlarına gidiyor olmalı

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• türkler dizinin içine ediyor the o. c ye yaptıkları gibi

0|0
    0|0
    • ben o diziyi yarım yarım izledim ama genel öyküsünü biliyodum ve medcezir hiç sevmediğim için çok çok az baktım ondada hakkında çok az bildiğim vardı yalnız uyarlaması olduğunu şimdi senden öğrendim... the o. c ile medcezir farklı gerçekten mahvediyolar

• aynen güney kore, hint, ve işte bunun gibi yabancı dizileri takip ediyorum... bide işte trt1' yayınlanan diziler biraz daha düzgün oluyo bu aralar beğenirsem onlara bakarım

• Bende amerikan dizilerini izliyorum entourage facorilerimden allahtan onun türk versiyonunu çekemezler

Erkekler Ne Diyor 3

• Türkçe versiyonunun adı ne?

0|0
    0|0
  • hemen haramlara haber verelim

0|0
    0|0
  • gerçekten mi?

0|0
    0|0
    • fragmanı bile yayınlanmış içine etmek zorundalar sanki

• :)))

Kızlar Ne Diyor 1

• Medcezir gene iyiydi, bu baya kotu olucak gibi geliyor. Kizlarin oyunculuk kotu ordan kaybetti bir kere

0|0
    0|0
    • her seferinde bişeyler yapıp içine etmek zorundalar ondan sonrada türkler yaptı deyip hepimizin üzerine bırakılıyo

Yükleniyor...