Film indirmeye yardım?

Arkadaşlar, merhabalar.
Ben istediğim filmleri netten bulamıyorum. Yani, ya alt yazısı olmuyor, ya kalitesi epey düşük oluyor.
Bana film indirebileceğim bir site söyleyen olur mu acaba?
Şimdiden teşekkür ederim.

Güncellemeler:
Hepinize teşekkür ediyorum. Dediklerinizi yaptım ama sanırım istediğim film yok oralarda, çıkmadı.

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi filmler lazım sana

0|0
    0|0
    • Şimdilik Heiran 'ı arıyorum. Yani izliyordum bir siteden Türkçe altyazılı idi, sonrasında kesildi, hiç hoş olmadı.

• Peki. Çok teşekkür ederim sağolun. İran filmi izlemek istiyorum, başkasını değil :) Hayırlı geceler..

• iyi geceler :-)

Erkekler Ne Diyor 9

• http://720pizle.com/
    bu site eniyisi netteki

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Torentten indirmeyi dene önce torrent programı indir sonra torrent film yaz o sitelerde torent linkleri var sonra altyazılarını indir

0|0
    0|0
  • Bak vpn ile dizimaga girebilisin

0|0
    0|0
  • kickass. to torrent programını kullanarak indir. Altyazı içinde altyazı. org eğer torrent için kickass sitesinden zorlanırsan yts. re sitesine gir.

0|0
    0|0
  • torrent kullanıyorsan '' yts. to '' aracılığıyla indirebilirsin. alt yazı sitesi olarak da altyazi. org ya da turkcealtyazi. org iyidir.

0|0
    0|0
  • Ilk once u torrent programini indir sonra 0. arenabg. com adresine uye ol. orda istedigin her film var. Altyazilarida altyazi. org Dan indirebilirsin.

0|0
    0|0
  • torrentten film indir
    alt yazı içinde bs player programını kullanabilirsin iyi seyirler diler filmlerden keyif almanızı diler gideriz

0|0
    0|0
  • pcden giriyorsan idm kullan.. güzel bir site bul aç filmi ordan indirebilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...