Cannes Film Festivaline giden sürmeneli lise öğrencisi?

Sürmeneli gencin büyük başarısı adeta dünyada bir patlama etkisi yaptı. Sürmene Anadolu lisesi öğrencisi Umut Delimehmet dönem ödevi olarak cektığı çektiği 7 dakikalık ”BIYIK” adlı kısa film Türkiye’de büyük bir başarı yakaladı. Bu başarı Dünyanın en buyuk film festivali olarak kabul edilen Cannes Film Festivalinde gösterime başladı. Sürmene sokaklarında çekilen bu kısa film dünyada büyük yankı uyandırdı… Bu başarı turk film şirketlerinide heyecanlandırdı…

gerçekten çok anlamlı manidar bir kısa film olmuş sizce nasıl? ben bayıldımmmm :) :) hele ki benim memleketten çıkmış ayrı bir gururlandım :)

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Filmden ne anladın bana da anlatsana

0|0
    0|0
    • bakış açısının ne kadar değiştirdiğini gösteren bir filmdi.. adam hitleri rol model alıp bıyığı kestirdikten sonra sürekli bir gergin bakış hissetti.. ama chaplinin ifadesini görüp kendi de o ifadeyi hissettiğinde gerginlik gitti gülümseme geldi.. anlayabildiğin şekilde anlatabilmişimdir umarım. şimdi bir daha izle ki tam otursun :)

• İzlemeye üşenmiştim, teşekkürler

• 1. si o dönem ödevi değildi her okul çıkışı ekibimiz toplanır ortaya bir şeyler çıkarmaya çalışırdık hocamızda daha iyisi olur diyip yollardı sonuç olarak umut arkadaşımız uzun süre bunu düşündü ve ortaya güzel bir kısa flim çıkardı ödev falan değil yani...

0|0
    0|0
  • işlenen konu müthiş. insanlarda oluşan olumlu veya olumsuz algıyı bir bıyıkla 7dkkada anlatmış. bu tarz yapımlar muhteşem. çok beğendim.

0|0
    0|0
  • Değişik bişey olmuş...

0|0
    0|0
  • İlginç bir çalışma olmuş etkileyici.

0|0
    0|0
  • Çok hoş. Duygulandım.

0|0
    0|0
    • aynen sonunda bende duygulandım

• Yüzünün ifadesinden ve gözlerinden @Soran Merak tabii ki kusura bakma şayet kırdıysam.

• yok hayır değildim.

Kızlar Ne Diyor 1

• Aaaa çok güzel olmuşşş :D yalnız o kadar insana nasıl öyle bıyık kesmeyi ikna etmişler :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...