TRANSFORMERS 4 : KAYIP ÇAĞ Filiminde erotik ve ya ayıp sahne varmı? Okula götürücem bu gün? Okul ortamında izlenir mi?

TRANSFORMERS 4 : KAYIP ÇAĞ Filminde fazla argo ve ya açık sahne var mı arkadaşlar. Okul ortamında izlenir mi? LİSE 4.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla degil abartisz hem ders niteliginde sahnesi bile var babasi kizina sahip cikiyo bnce izleyin ama birz uzn bir film

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ızlenır

0|0
    0|0
  • Var..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• var sanırım kısa bir sevişme sahnesi tam izlemedim ama o duruma düşme sakın lise 1 deyken bay ve bayan smith götürmüştüm l*n filmin ortasında sevişmeye başladılar bide ateşli ateşli sınıftakilerin alayı bana baktı. sanki kimse daha önce bilmiyormuş gibi çok kötü bir durum dikkat et düşme bu duruma

0|0
    0|0
    • Aynen bende ondan korkuyorum. Sanki hiç sevişen insan görmemiş gibi bütün yük sana kalıyor. Medeniyet yok gerçi bizim sınıfta da herkes bir birini s. yor afedersin. Asıl sıkıntı öğretmen :D

• o durumda en abaza insan bile seks nedir bilmez oluyor alayı gözünü sana dikiyor sende arada kalıyon filmi çıkarıyımmı çıkarmayımmı diğe. ben çıkarmamıştım bildiğin adamların sevişmesini izledik tüm sınıf + 2 öğretmen :S bak hatırladım yine utandım durduk yere

• yok ama çok sıkıcı sürekli demir görmekten midem bulandı

0|0
    0|0
  • Çok emmeli gömmeli bir film. Bak bir sahnesinde robot bir diğerinin benzin deliğini yağlaya yağlaya beceriyo ama yine de sen bilirsin.

0|0
    0|0
    • Hmm sen demekki mast yaparken bunları izliyon. Peki.

• Siparişi :DSAFewqr

• Hayır bende metal fetişi var ne yapacağım elin balonuyla.

• Yok hic

0|0
    0|0
  • sevişiyolar sadece bişey olmaz :D

0|0
    0|0
  • Lys ye çalışın bırakın filmleri

0|0
    0|0
    • 22 Kişilik sınıftan 2 kişi barajı geçti. Kızlı erkekli :D Herkes moda marka peşinde lys neymiş :D Herkes bir birini s. me peşinde :D

• Yuh * aç youtube u trailer ı izle gör daha kısa sürede öğrenirsin hiç kafan çalışmıyor mu

0|0
    0|0
    • 2 saatlik filmi 2 dk ya sığdıran trailerden çok anlarım ben açık saçık sahne olup olmadığını. Senin afyon patlamamış birader. Yüzünü yıka. Düşününce yazarsın.

• Kodumun filminin bir tane trailerı yok bir kaç tane izle görürsün zaten hadi olduğunu varsayalım sardır geç onuda geçtim sanki hayatlarında hiç erotik sahne görmemiş insanların içinde izleyecekmişsin gibi konuştun.

• Herkes belli bir olgunluğa gelmiş 18 19 yaşında adamlar. Ama öğretmen kısıtlıyor. Sabah sabah 10 15 tane trailer izleyecek hiç vaktim yok.

• Sıkıntı yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...