Kim olmak isterdiniz?

bir kitap kahramanı olsanız kim olmak isterdiniz? niçin o kahraman sizi anlatırdı?

Güncellemeler:
kendinizi anlatan en iyi kitap kahramanı kim?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Güliver olmak isterdim.

0|0
    0|0
    • acımıştım ona ben

• rakım efendi.. bak bu daha güzeldi işte

• evet edebiyat okuduğundan bilirsin diye tahmin ettim. cahillik mutluluktur diye bir söz var. bu kişi de yeterince cahil aynı zamanda geçim derdi de yok hiç çalışmadan rahatça yaşayacak kadar parası var mirasyedinin. kendisine aşık olduğuna inandığı ve aşık olduğu bir kız da var. tek derdi o ve daha batılı bir insan olmak kendi küçük dünyasında rhat rahat yaşar insan gibi geliyor rakım efendi olursa:))

Erkekler Ne Diyor 8

• Roobin hoodd

0|0
    0|0
    • günümüzde her bilinçli insan birer robin hood olabilmeldir

• evet kesinlikle herşeyi halkım için yapmak isterim şu an bir kral var o kraldan alıp halka dağıtacağız çare roobinn

• hadi bakalım

• Bir pskanalist vardı çok yakışıklıydı ve uzun boyluydu onun kadar havalı olmak isterdim

0|0
    0|0
    • Allah allah kimdi acaba? merak etmedim değil hani

• adamın bütün hasları onu konuşuyor kır gibi gri saçlı mavi gözlü donuk yüzlü bir adam. Eskiden neşeli biriymiş karısını trafik kazasında kaybettiğinden beri kendini işine vermiş diyorlar

• Hakan Günday kitaplarından birinin kahramanı olmak isterdim. Özellikle Derda (AZ) olmak isterdim Erkek olan Derda tabi :D

1|0
    0|0
    • hakan Günday yalnızlığı işleyen, kendi içine yolculuk yapan bir yazar mı?

• evet şu değerlendirmenle birlikte en yakın zamanda okumak istedim

• kesinlikle okunmalı bence hemde bütün kitapları

• Adnan bey

0|1
    0|0
  • Stephen King'in romanlarının her hangi bir kahramanı olmak isterdim.

0|0
    0|0
  • benn şair

0|0
    0|0
  • Cümle devrik geliyor

0|0
    0|0
    • benim tipim de çok düzgün değil şu an.. sınav kafasıyla anca bu kadar oldu :P

• HİÇ kimse sıradan değildir
    Ed. Olmak isterdim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...