Film tercihiniz hangi kategoriye giriyor?

Biraz önce iki film izledim, ve çok etkileyiciydi her ikiside...

Birisinin sonunu bile tahmin edemiyorsun. :)

Peki siz hangi tür filmleri seviyorsunuz ve önerdiğiniz film ?

İlginiz için Teşekkürler ;)

0|0
58

En İyi Kız Görüşü

• vampirli filimleri seviyorum babamda cd-dvd satıo zaten ..karanlık gölgeler filmini izle bak :)cok güzel gercekten 10 numara.

0|1
    0|0
    • Bkz: Alaca karanlık aşısı olmıyan genç kız.

• sohbetine doyum olmuo sanırım :d

• sorma heralde uyudunmu kanka ya..

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben genellikle Türk filmlerini tercih ediyorum.Amerikan filmleri saçmalıklarla dolu ve içleri bomboş,film bittiğinde harcadığım zamana acıyorum çoğunlukla.

0|1
    0|0
    • hhmm bu açıdan düşünen çok az sayıda insan var ama...

Yani bazı türk filmleri çıkıyor çakmalıklarla dolu oluyor.

• Doğru düzgün film bitirmedim hiç hayatımda, sürekli 30. dakkasında sıkılıp kapatıyorum. Düşündürücü, etkileyici, bilimkurgu falan artık hangi kategoriye giriyorsa o tür filmleri seviyorum. Çok söyledim ama bi daha söyleyeyim Requeim for a Dream i izleyebilirsin, baya güzeldi ki ass to ass kısmına kadar dakikaların nasıl geçtiğini anlamadım. Neyse, sen hangi filmleri izledin, söyle izleyeyim umarım dediğin kadar güzeldir.

0|1
    0|0
    • Eğer film konusunda cimriysen ...

İki film izledim bu akşam ikisinide öneririm...

Gerçekten izle teki 23 numara, Diğeride İsyan filmi gerçekten şiddetle tavsiye ederim ;)

• 23 ü izledim. Şu Jim Carrey nin oynadığı olması lazım. Ne yalan söyleyeyim yarıda kapattım onu. Cimrilik demeyelim yav, sıkılıyorum hemen. İsyan ı izleyeyim bi. Kötüyse bulcam seni.

• o filmide sevmediysen sorun sende birazsa :D

• korku/gerilim

0|1
    0|0
    • izlediğin varmı .?

• Eğer izlemediysen ''Diğerleri'' adlı film sonra Kadavra! Kadavra'nın bazı sahneleri cinsel içerikli (+24) ama saw'dan daha etkili bence izle :))

• Farketmez etkileyici film olsunda :)

• romanti komedi, romantik dram ve kore dizileri

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Aksiyon macera bilimkurgu savaş (dram) sadece savaşda geçen dram ama dikakt bu kısma.

Erotikde var..

0|1
    0|0
  • -romantik komedi

-aksiyon

0|1
    0|0
  • gerilim fantastik bilimkurgu

0|1
    0|0
  • rabbim geri döndür hasan, izle Allah aşkına izle sonra bana neler hisstiğini anlat nolur.

0|1
    0|0
    • O kadar diyosun yani...

• yapma allah aşkına ya büyü filmi izlediğim en korku filmi ne o öyle herşey sahte kan bile kan gibi değildi yok bence türkler bu korku filmi işini beceremiyor izlede bana neler hisetiğini anlat lütfen

• gamzeli izledinmi

• bunların hepsi sex dostum. bana gerilim filmi getircen hacı böyle gerim gerim gerilmem gerek ama

0|1
    0|0
  • aksiyon, bilim kurgu ve romantik komedi filmlerini severim :-)

0|1
    0|0
  • komedi/ dram

0|1
    0|0
  • Gerilim , korku ,aksiyon ,fantastik

0|1
    0|0
Yükleniyor...