Milletvekillerinin Meclisi karıştırması hakkında ne düşünüyorsunuz?

hakarete varan tartışmaların mecliste yaşanması normal mi ? link

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar sadece birbirlerini yalancı çıkarmak için tartışmalar veya oturumlar düzenliyorlar hiç milletin bekası için tartıştıklarına şahit olmadım. Biri diğerine ş*r*efsiz demiş öteki de sen benim vekilime bunu diyemezsin demiş. Böyle yapanların milletvekilliklerini anında düşüreceksin ertesi güne bırakmayacaksın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Milletvekillerinin sağolsunlar karıştırmadıkları yer yok... Maşallah cüzdanımızı bile karıştırıyor keratalar

1|0
    0|0
  • Bence işlerini yapıyorlar, hiç bir şey yapmamalarından iyidir. Anlayışlı olmaları daha düzgün tartışmaları iyi olurdu ama bu bizim coğrafyamızda pek mümkün görünmüyor.

1|0
    0|0
  • normal tabiki de ama hani bu tartışmaların sonucu hep güzel türkiye yararına olsa birbirlerinin kuyusunu kazıp geçmiş defterleri açarlar ve bizde ilerleme kayıt edemiyoruz çok acınası durum bence bu insanların yaptıkları okuma oranı pekte yüksek değil hani konuşmayı saygıyı bilmeyen vekillerimiz var...

1|0
    0|0
  • Bu memlekette olağan bir rutin haline geldi, panik yok. Eğlenmek için TBMM TV'yi izliyorum.

1|0
    0|0
  • normal tabi parası olan cahil insanlar konuşarak anlaşamayınca kaba kuvvet yapıyolar liseli cahil çocuklar gibi üniversitede de kavgalar olur ama sadece cahiller aklıllı olanlar ya yönetir yada karışmaz menfaat ve cahillik bence

1|0
    0|0
  • Günümüz Türkiye'sinde normal.

2|0
    0|0
  • Kamer genç kavgacı bir kişiliktir aslında :)

ama bunu değiştiremezsin mecliste hainler var ve bu sürekli olacak

1|0
    0|0
    • sadece o değil ki bu son örnek diye onu verdim sürekli oluyor başka isimler de dahil oluyor

• Bence burda siyaset yapmamalısın

1|0
    0|0
    • siyaset yapsam tarafımı belirtirim ki bu herkesi ilgilendiren bir konu ...benim içinde çok çok önemli bizi temsil görevini üstlenen insanlar bunlar bunu konuşmayıpta hangi şarkıyı dinlediğini mi sormalıyım

• Hayır öyle demek istemedim kardeşim ama mecliste kavga ve küfürleşmeler tarafların farklı idealleri savunmaları ve hatta bazılarının hain olmaları nedeniyle oluyor ( ben kendi adıma vekilleri kendime kabul etmiyorum) bunuda burda sölemek taraf olanların söz düellosuna dönüşebilirkli bence buna hiç gerek yok

• karistiracak tabi kac yumruk atarsa partideki gelecegi o kadar saglam oluyor a safim benim ne sandin babanin cocugumu o senin benim icin kavga etsin

1|0
    0|0

• Bu ulke de ne normal ki ?

1|0
    0|0
  • öyle halkın böyle vekili olur. bunda şaşılacak bir şey yok

1|0
    0|0
  • tartışmanın ne demek olduğunu bilmeyen gereksiz kişiliksiz şahıslar topluluğu.

1|0
    0|0
  • yanlış link vermişsin arkadaş :D

1|0
    0|0
    • yani bi örnek verdim en son tartışmadan :)

• ha ha ha pardon ben başka sekmeye bakmışım :D şimdi arkadaşım meclisde çok zeki insanlar var 5-6 tane onları çekemiyorlar kavga çıkıyor.

• Artık alıştık bunlara. Bu yüzdendir ki sıradan geliyor bu tür olaylar.

1|0
    0|0
  • bu bir ilk değilki :)

1|0
    0|0
  • buraya siyaseti karıştrmayın

0|0
    2|1
    • siyaset değil bu . ayrıca rahatsızsan bakma cevaplama.

• millet tartışıyo burda sonra o yüzden dedim yoksa herşeyin içinde siyaset var yanlış anladın

Kızlar Ne Diyor 2

• bu onların kişiliklerini gösterir. eğitimli, kültürlü olanlar zaten düşüncelerini doğru düzgün cümlelerle, hakaret etmeden ifade ediyorlar. ama diğerleri mahallede kahvede kavga eden insanlar gibi. halkı, kitleleri temsil eden bu insanlara "yazık" diyorum sadece.

1|2
    0|0
  • Gayet normal,genellikle karşıt görüşlü insanlar bir arada bulununca bir süre sonra tartışmalar ortaya çıkar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...