Bir kadında en çok önem verdiğiniz nedir?

bir kadına ilk bakışta ilginizi çeken ne olur nasıl ve o şey nasıl olmalıdır?

Güncellemeler:
fizikte en onem verdiginiz sey ?

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• hareketlerinden kültür seviyesini ölçmeye çalışırım abartılı davranıorsa gözümden düşer tabi onun için çok önemlimidir benim gözümden düşmek onu bilmem

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

• osteoporoz bu soru baya bi değişik(!) olmuş

neyse...

arkadaşım benim için en değerlisi gözlerdir... vücudunun her tarafıyla anlatmak istediğin şeyi bir bakış 10 kat daha net anlatır...

1|1
    1|0
  • ya bazen öyle bi oluyo direk gözler ister şişko işter zayıf ama bazende göğüsler ister kör ister sağır aldığım elektriğe bağlı

0|0
    0|0
  • bakımlı olmalı vucut hatları yerınde olmalı yuzu guzel olmalı 160-172 arası olmalıbana ıdeal olan bu :D

0|0
    1|0
  • bence aklı önemlidir... hem sarışın hem çok fazla gerizekalı buna kendini beğenmişlikte denebilir yani:))) anlıcanız bu tiplere nefret ederim önemli olan ilk olarak benim için akıl sonra fizik sonrada manidir:)))

0|0
    1|0
  • bir kadın benim için ince belli olmalı tıpkı bir çaybardağı gibi :)

0|0
    1|0
  • tabiki duruşu ve fiziği çeker ilk bakışta..ama bunun yanında oturaklı ve olgun olmalı.erkeleri ne dediğinin farkında olan ,seviyeli ve hoşgörülü olan kızlar her zaman ilgilerini çeker..

0|0
    1|0
  • ilk ilgimi çeken hep bir kadının fiziği olmuştur :))

0|0
    1|0
  • Memedir meme. Aşırı büyük ya da küçük olmasın. Diri olsun. Sutyen de siyah olsun tercihen.

0|1
    1|0
  • yuz hatları -gıyımı- boyu

0|0
    0|0
  • Nabzının atıp atmaması ve düzenli nefes alıp vermesi...

0|0
    3|0
    • abazaya cine5 bile şifresiz gelirmiş değil mi:D:D

• Türk erkeklerinin erken boşalmasının tek nedeni Cine5'tir efendim... :)

• @adamgibiadam Şifresiz gelmesi tamamen uzun çalışmaların ürünü.Geceler boyu mesaiye kalma,azim ve evrim geçirmek.En sonunda decoder işlevinde göz ve kulağa sahip olmak

• Kendine güvenini belirten net ifadeli gözleri.

0|0
    1|0
  • dedim ya göz...:)

0|0
    1|0
  • fizik

0|0
    1|0
  • evlenecegım mı eglenecegım kızmı 2 sındende beklentılerım farklı cunku

0|0
    3|0
    • ikisi de sırasıyla :D

• evlenecegım kızda tabıkı karakter onemlı yuz ıfadesı sinsi olmamalı cok guzel olmasada guzel olsun evcımen bırı olsun abartılı kıyafetler gıymesın.eglenecegım kıza gelırse oda cok guzel bır fızık ve yuz guzellıgı olsun karakterı cok onemlı degıl

Kızlar Ne Diyor 1

• ya hep aynı sorular mı soruluyor bana mı öyle geliyor

0|0
    1|0
Yükleniyor...