Sevgilim Rock müzik seviyor metalci :P bende türkü seviyorum mesela tam zıttım neyse indirebileceğim Pop tarzı Rock var mı?

Evanescence bring me to life tarzı..
Allahım çocuk Hher haliyle beyefendi takım elbise giyiyor kariyer sahibi ofiste Rock dinleyen bir kişi kulağım sağır oldu

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Pera- Sensiz Ben, Sensiz Olmaz, Duman- Haberin Yok Ölüyorum, Pera- Hodbin, Bağdat, Haydut- Ya Sev Ya Terket, kreş- ben hala seninim, Çare- gitme desem, zakkum- yüzük, gidiyorum yolcu et. Gece yolcuları- zaman geçsede, affedecek misin, meyhaneler sen, neden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yav sana ne dınlesın sende ac dınle takın kulaklıkları herkes keyfıne baksın senın ruhuna türkü hıtap edıyor onunkıne rock var andy mckee , black label society , alexi murdoch slowdurlar rockturlar black label bıraz metale calar..

0|0
    0|0
  • çizginden devam et kültür farklılığı işte budur birlikte keşfedebilirsiniz o sana hafif rock gösterebilir sende ona o sazın kanunun eşsiz melodilerini hiçbişeyi kubata değişmem :)

0|0
    0|0
  • Olabilir, ben de çok neşeli biriyimdir ama Rap müzikten başka pek müzik dinlemem. Rap müzik konu bakımından en ağır müzik türüdür.

0|0
    0|0
  • nee güzell işdee

0|0
    0|0
  • Ben de karalahana çorbası seviyorum... Sonuç olarak beğendiğin bir peynir çeşidi var mı?

0|0
    0|0
    • Ben sevmem demiyorum sevdiğim parçayı yazdım o tarz seviyorum bu iyice metalci oldu ama korkuyorum şu pricing midir nedir ondan takacak dedim yüzüğü atarım adam ol :D

• Seni öyle yumuşakçalar açmaz... priçngli filan... At sen o yüzüğü :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Olabilir bence bu ilişki

0|0
    0|0
Yükleniyor...