Game Of Thrones'u detaylı bilen ve takip eden var mı?

Detaydan kastım kitapta geçen ama dizide geçmeyen bir sürü olay ya da haneyi bilen, eden var mı? Sağlam bir GoT fanı mısınız?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Dizinin sağlam fanıyım ama kitaplarda sadece belli bir yere kadar okudum çünkü acayip spoiler yedim ve eğlencesi kaçtı. Favorin kim? Benimkisi tabiii kii Tyrion 😍

0|0
    0|0
    • Tyrion'ı çok seviyorum elbette ama benim favori karakterlerimden biri de Bronn :)

• Onu bende seviyorum benimde favorilerim arasına girdi :) de ki ben ejderhaların annesini favori olarak görmüyorum 😂

• Targaryenler öyle pek hafife alınacak bir hane değil bana göre, dizide görünen 2 Targaryen vardı biri öldü, bir tanesi de çok sağlam geliyor gibi :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu dizi çok konuşuluyo konusu ne

0|0
    0|0
  • Spoiler lazım mı :D

0|0
    0|0
  • İçimden bir ses sürekli başka falan diyor. Ama bir türlü kısmet olmadı. Valla görüşler gelsin bende ona göre bakıcam :D Bu diziyi izlemek çok cool :D

0|0
    0|0
    • Aslında coolluk ile bir alakası yok yahu, dizi oldukça güzel ve baya da popüler. Bir farklılık göstergesi değil, ama dizi öyle kolay hazmedilecek bir dizi değil, olayı baya derin, yani derin derken arka planında olan olayları bilip başlaman gerekiyor. Başladığın zaman da bırakamıyorsun zaten.

• Son sezon ne alemde ya?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sağlam olduğumu söyleyemem. Kitapları okumadım. Arada merak ettiğim eski olaylara netten bakıyorum o kadar.

0|0
    0|0
  • george r r martin bilmez benim kadar

1|0
    0|0
  • Herşeyini biliyorum nerdeyse desem :)

0|0
    0|0
    • yu nov nating con sınov

• Yapımcılara çok sağlam sövdüm ben. Büyük ayıp. Sansayla Ramsay'in evlendirilmesi de büyük salaklık. Normalde sahte arya geliyor Roose Bolton arya olmadığını biliyor ama yine de kabul ediyor falan, işler karışık. Dizide de o mal sahneyi dayamak için Sansayla Remzi evlendirildi, ayıptır yav.

Allahtan son bölümde biraz toparladılar

• Evet sahte arya diye yutturulduğunu biliyorum
      Asıl sürprizi finalde bekliyorum ''Aegon Targaryen'' :)

• Gotcu değilin. Hak yolu varken hep müslüman kanalların, Türk filmlerin reyting alması taraftarıyım

0|0
    0|0
    • Ben de, GoT gibi kaliteli yapım çıksa da izlesek.

• Gotun iyisi iyide, kötüsü hakketten kötü. Bazıları çok pis böyle insanlık dışı. Bize füze ve bomba olarak geri dönecek bunlar ilerde. Teşekkürler duyarlı türk halkı, teşekkürler vatan sever Atatürkümün vatanı emanet ettiği gençleri

Yükleniyor...