Hintçe mi korece mi?

Bollywood hastasıyım, o yüzden hintçeyi öğrenmek istiyorum, ama bir yandan da güney koreyi çok sevdiğim için koreceyi öğrenmek istiyorum ilk olarak hangisine başlayayım kararsız kaldım?

• Hintçe
    38% (6)36% (4)37% (10)Oy Ver
  • Korece
    62% (10)64% (7)63% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hint arkadaslarim var yari ingilizce yari hintce konisuyolar ingilizcen varsa hintce basit olur ama ben olsam korece yi secerdim daha havali bir defa hintli arkadaşlarım konusurlen cok ilgimi cekmiyor ama koreli arkadaslarim konustuklari vakit havali geliyo bana. Bide koreliler cok nazik insanlar hintlilerle pek anlasamadim ben

0|0
    0|0
    • evet korelilerin nazik olmaları benim en çok dikkatimi çeken şey. ve Aamir Khan'ı biliyosundur belki? onun sayesinde hintçeye merak salmıştım

• Evet biliyorum da tek bir kisi icin bir dil ogrenmek sacma geliyo bana sen bilirsin tabi de bir zamanlarda adriana lima icin millet ispanyolca ogrenmeye calisiyordu. Hem farkli alfabeden bir dil ogrenmek daha ii olur zor olur ama yazmasi falan havali korece yı o yuzden tercihim korece olurdu

• ilk aamir khanla başladığım için onun adını söyledim şimdi bir sürü hint filmi izlemişimdir, hatta bir ara o kadar takmıştım ki babam sen hintçeyi öğren araba alcam demişti :D :D ama dediğin gibi korece daha havalı, teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• Korece öğren

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İkiside muhtemelen hiçbir işinize yaramayacak. Ama illa öğrenmek istiyorsanız, Korece öğrenebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • İkisini de öğren canısı.

0|0
    0|0
  • Ikiside birbironden sacma ama korece daha iyi gibi geldi sosyal kultur

0|0
    0|0
    • öğrenebildiğim kadar dil öğrenmek istiyorum, şu an almanca hollandaca ingilizcem var, hint filmleri ve kore şarkıları dikkatimi çektiği için bu dilleri öğrenmek istedim ama kararsız kaldım. teşekkür ederim yanıtın için :)

• Ya bu korece sarkilarin. ensini seviyosunuz hepsi ayni cizgi film introsu dinliyo gibi hissediyorum hepsinde cok sacma geliyo :D

• hepsi öyle değil, dinlediğim sayılı şarkıcı var zaten bazılarını bende beğenmiyorum

• Hintçe ye başla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hintçe

0|0
    0|0
Yükleniyor...