Bilgisayara hafızasından fazla yükleme olursa ne gibi zararları olur

bilgisayara fazla müzik resim vs. yükleme olursa bilgisayara zararı ne olur bilen varmı bilgisayarım açılmıyordu sadece güç düğmesi yanıyordu nadir açılıyodu bende açıldığı zaman tüm müzik resim cs sildim sonra normal açılmaya başladı sizce fazla yüklemedenmi kaynaklıdır tamire götürdüm ordaki adam cip zarar görmüş deişmesi lazım dedi 200 tl para istemişti bende fazla bulup almıştım iyikide almışım

Güncellemeler:
yorumlara göre sadece yavaşlar yada çöker denilmiş ama ben anlamıyorum aralıklı açılan bilgisayar hafızayı boşaltınca açılmaya başladı takılmadan herkese tş yinede

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• bilgisayarın ram'i yani hafızası yeterli değilse harddiski ram gibi kullanır. harddiskin dolu olduğu içine ram olarak kullanabileceği yer kalmamış o yüzden çok geç açılıyor(donumş zannedersin) olabilir. dosyaları sildiğin içinde artık açılabiliyordur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ne çipiymiş la o 200 tl birde yanmadan o kadar ediyor :)) bilgisayarın ağırlaşır kasar yavaşlar en fazla fazlada birşey olmaz baya bir ağır çalışır makinan

0|0
    0|0
  • bılgısayarın yukleyebılecegınden fazlasını yuklıyemesınkı hehheh ama tabı nekadar az sey yuklersen o kadar hızlı olur

0|0
    0|0
  • Ram belleğin ve işlemcinin yetersiz olduğu programlar var ise eğer bilgisayarın o programları çalıştıramaz ve çok yavaşlar. Ancak bu bilgisayarın açılmamasına sebep olmaz sanıyorum. İlk defa duydum.

0|0
    0|0
    • bende anlamadım müzik ve resimleri sildim artık açılıyor kolaylıkla

• pc den anlamayanların yazdıklarına bakma sen.

C diskini son 2 gb a kadar doldurmadıgın sürece hiç bir sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • Tam Olarak Fazla Bir Bilgim Yok Ama Bilgisayarın Yavaslar Ve Cokebılır.Bazı Parcaları Zarar Gorebılır...

0|0
    0|0
  • Çok eski kadim bir geyiktir bu.. Makinaya çok yüklemişsin muhabbeti.. Bilgisayara ne kadar yüklersen yükle işletim sisteminin varlığını muhafaza edeceği kadar alan tahsislidir.. Hatta silinmeye oynamaya karşı önlemlidir..

0|0
    0|0
  • Bir şey olmaz. Hdd bad sector olusmus olabilir. Baska bir yere daha goster. Eger ayni problem var derse tamir ettirme. Tamamen ölene kadar kullan sonra cope at.

0|0
    0|0
  • Senin kafan mı güzel ? Bilgisayara hafızasından fazla dosya yükleyemezsin ki ? :D

0|0
    0|0
    • lafın gelişi söyledim zaten okadar aklımız yetiyor zaten

• var olan hafızayı fazla yüklemeyi kast etmiş sanırım...

• Dosyalar tek bir dosyada değilde sağda solda yani dağınık bir şekilde ise yavaşlama olur pcde .

• senin pc ömrünü tamamlamış artık bahane arıyo çökmeye :) bişey olmaz istersen boş yer kalmasın gene açılır

0|0
    0|0
    • pc açılışında yükleme yaparken yer olmadığı için açılış zamanı uzamıştır o kadar

• Ç Ö K E R canım başka ne olsun ki

0|0
    0|0
  • bnce başka bi neden

0|0
    0|0
  • bilgisayarında fazla müzik,resim olur

0|0
    0|0
  • çökme yaşanır bilgisayarda

0|0
    0|0
  • Anlayacağınız dilden Şöyle düşünmek lazım örnek veriyorum; bilgisayardan bir program çalıştıracaksın ama programın olduğu kısım 12.sektörün 1. bölümünde ama sen bilgisayarın hafızasını doldurdun. Bilgisayarda çalıştıracağın o program artık 12. değilde 17.sektörün 16. bölümünde olsun, bilgisayarın çalıştıracağı programı daha fazla şeyi tarayarak bulmaya çalışacağı için buda zaman kaybıdır, yani önceden 3 sn de açılacaksa dolu durumda 7 sn de açılacak gibi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...