Okulda tanınmak için ne yapmalıyım ?

Ben bizim okulda tanınmak istiyorum yani birsi gördügü zaman aa bu ugurcan degilmi ya felan filan bu arada amatör rapçiyim ( Hip-hop , Melankolik , Underground v.s ) Gibi sizce okulda tanınmam için ne yapmam lazım _

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• bana göre tek yol var çevresi çok olan bi kızla takıl kanka ayağına yat yani mesela benim bi arkadaşım geçen maçtaydık normalde isim olarak tanırım bana hırkamla cüzdanımı tutar mısın dedi olur dedim maç bittikten sonra sağol falan dedi bi konu açtı daha yakın arkadaş olduk yani böyle böyle başla çevreni kızlarla genişlet zaten kızların seni tanıması demek erkeklerinde tanıması demek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sarışın uzun boy zayıf ol en kısa yol bu malesef

0|0
    0|0
    • Malesef o özellikler bulunmuyor bizde :D Siyah saçlı kahrengi gözlü bide üçgen vucudum var o kadar

• O vücudu sergile facede :P

• Herkes onu diyorda ne bileyim vucudumu ortaya koymak istemiyorum boyle konularda.Genelde bu tip vucuda sahip olanlar dar giyinirler hep cıplak fotolar cekilirler v.s v.s ben öyle şeylere gelemiyorum acıkcası

• İsminin başına ''Mc'' getir. Duygusal rap yap.

0|1
    0|0
  • soyun.olabildiğince hızlı.

0|0
    0|0
  • ne gerek var ..

0|0
    0|0
  • böyle bir düşünce içerisindeysen zaten istesen de tanınamazsın.

0|0
    0|0
    • Bu biraz ağır olmadı cevaplayan kardeş ?

• Oldu biz sizi arayacagız ozaman

• tatlım ben sana söyleyim kısa ve öz : ergenlikten bunlar hep zamanla bu isteğin azalır liseyi bitirince.

• umumi ortamda soyun..

0|0
    0|0
    • Sen soyundun galiba o yüzden bu fikride bana söylüyorsun

• haticeyi bilemem ama netice bayağ bayağ başarılı bence

• Öyle yakında bizde olacagız illimunati uyesi acun,hadise,tarkan,m.ceceli gibi

Erkekler Ne Diyor 5

• Okul korosuna gir. 10.yıl marşında beat box yop, haberlere bile çıkarsın.

1|0
    0|0
  • O Okuldan Çıktıktan 2-3 Yıl Sonra Ordaki Birçok Kişiyi Birdaha Görmeyeceksin.Birdaha Hiç Görmeyeceğin Kişiler İçin Tanınmaya Çalışıyorsun.Yaptığın Şey Saçmalıktan İbaret.Şuanki Tanıdıkların Sana Yetmesi Lazım Diye Düşünüyorum..Git Dersine Çalış,Biyerlere Gel...

0|0
    0|0
  • asi style ve arsiz belayi tanidigini ve calistigini sole tum ergenleri kaparsin

0|0
    0|0
  • albüm yap okula sat.

0|0
    0|0
  • Kavga çıkart döv birini ardından kızlarla takıl hocalarla dalga geç

0|0
    0|0
Yükleniyor...