Hip-Hop kültürü hakkında neden öngörüş ve perdeler var.

Neden hip-hop kültürü kötü tanınıyor, size neden böyle tanıtıldı.

Sevmemek de ısrar ediyorsunuz.

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• oğlum olsa öyle, ıslak meşe odunuyla döverim, harçlğından keserim, okuldan alır sanayiye veririm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 9

• enstruman temelli değil. o yüzden sanatsal değeri yok denecek kadar az. ve ghetto kültürü trend den çok uzak.

0|0
    0|1
    • Trend olanları dinlemekten gerçekten her zaman uzak kalacaksın.

• Ben de enstrüman duymak istiyorum artık hiphop şarkılarında, altyapılarda. Bir saksafon olsun, bir gitar solosu duyalım, kontrabass ile cool bir hava kaplasın içimizi.

• Pek sevmem aslında ama, pesimist orkestra ya bak istersen bi.

• Hip hop kültürü kötü tanıtılmadı.Hip hop kültürünü yaratanlar zaten kötü insanlar.Daha doğrusu, kötü yaşayan insanlar.Hip hop, abdnin gettolarında yaşayan, hayatları uyuşturucu ve kavgayla geçen gençlerin yaşam tarzını yansıtıyor esasında.

0|0
    0|1
    • Hip-hop kültürü fakirliği, açlığı, ezilmeyi insanların bir flow ile anlatması ile başladı.

Uyuşturucu kavgası değil.

Filmlerin etkisinde, kulaktan dolma bilgiler ile konuşmayalım.

• Fotoğrafıma bak anlarsın.

• baktım..eee?yani?sen de hip-hop'u seviyorsun.bunu anladım..sonuç olarak?hip hop'u sen mi başlattın?

• öngörüş nedir ki?

0|1
    0|1
  • kısır bir müzik dalı. Kadın kalçasından nefret ettiren kısa ömürlü bi akım. Rock kadar horlanmadı. ısrar konusu yok zevk meselesi

0|0
    0|0
  • Kültürüymüş bilmem neyiymiş pek ilgilenmem, takip etmem. Bi şekilde rastlarsam kulağıma hoş gelirse dinlerim. Örnek: link

0|0
    0|0
  • ""madafaka"" ""fak" çevir sözleri: al o şişman götünü de git burdan MeNNN"" tarzı..

Melodik coşulur desen doğrudur ama o esnada herif sana ana avrat düz gidiyor ""Vuhuuu diyorsun..

0|0
    0|0
  • Hip hop/R&B kültürü yok olsun Hollwood'daki bir kaç saygın yönetmen daha ön plana çıksın

0|0
    0|0
  • sevmek zorunda mıyız bro bu import kültürleri

0|0
    0|0
  • Tanıtılması veya tanımaya gerek yok dinlemek yeterli ne kadar saçma bir şey olduğunu anlamak için.

0|0
    0|2
    • Senin dinlediğin müzik tarzını bilmiyorum ama rap müzik farklıdır, yaşam tarzıdır hip-hop kültürü.

• Sen çizgi fimlerden falan mı izledin bu rapçi dediklerinizi.

• He mk he çizgi filmlerden izledim uzatma yeter ki.

Yükleniyor...