Yolda, evde, bakkal'da nedense tüm herkes "klasik müziksever" iken, neden kimseyi klasik müzik dinlerken göremeyiz?

veyahut cool arkadaşlar jazz dinlerim veyahut blues dinlerim derler lakin verdikleri örnekler bunlarla kesinlikle alakalı değildir. yolda giderken petek dinçöz dinleyen adamlar/kadınlar, klasik müzikle hava atıyorlar. lakin neden dinledikleri görülmez hede hödö.

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben her gun vivaldi dinliyorum ozellikle dort sezona bayiliyorm

1|1
    0|0
    • vivaldi değil de, tchaikovsky ve beethoven hoşuma gidiyor. tabi bu vivaldi'nin kötü olduğu anlamına gelmez. harikuladedir.

• Ben bizzat dinlerim keman ve piyano hayraniyim su ara david garrett e sardim adam cok iyi 👍

0|1
    0|0
    • piyano olayı bende de hayranlık uyandırıyor. ders almayı dahi düşünüyorum. lakin keman sesi nedense rahatsız ediyor.

• Aynen piyano daha agir basiyo bende de kemanda cok sayilidir sevdiklerim

• Mevlana'nın sözü geldi aklıma :)
    Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol

0|1
    0|0
    • bir şekle girip, öyle olmaya çalışmak. içler acısı gerçekten. iyi bir örnek verdiniz.

• Klasik insan olma çabası boşwer

0|1
    0|0
  • aristokrat tabaka işte biz ne anlarız

0|0
    0|0
  • Garip •

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben apaçi dinleyip dans ediyorum.

0|1
    0|0
  • muzik yapmak kadar dinlemekte bir sanattir. ve sanat sadece sanat icindir. varsin dinlemesinler

0|1
    0|0
    • kesinlikle, katılıyorum. herkes farklı şeyler dinleyebilir lakin dinlemek önemlidir.

• klasik sozcuk oldugu içi :)

0|0
    0|0
  • ben içimden mırıldanırım nını nını nınınınınınını nınınını nı nı nını nını nınını nınının ınının

0|1
    0|0
Yükleniyor...