Arkadaşlar sizce nasıl olmuş?

Merhaba Meleğim. Sessizliğin içinden çıkıp geliyorum sana, Belki belki en tatlı rüyalardan. Belkide ufacık bir deniz kabuğundan. Seninle geliyorum sana. Bencilliğimle hiç tenine dokunmasam bile, Sıcaklığınla hiç, hiç olmasa bile. Özleminle hiç duymasam bile. Kalbinin sesiyle, Kendimle geliyorum sana. Sana kavuşamamak; Zebanilerin attığı odunlarda cayır cayır yanmak. Dokunamamak, Hissedememek, Camıma vuran her rüzgarda seni hissetmek, Özlemin beni bitirsede, umutlarını çocukların balonlarına bağlayıp. Sonra rüzgara fısıldayıp; Dünyanın bir ucundan bir ucuna üflemek. Yanağını ıslatan her göz yaşında; Ölüp dirilmek. Yokluğunda boş kaldırımlarda ki taşlarda umut aramak. Seni özlemek, Girdiğim her sokağa, adını yazmak. Bin bir gece masallarında, kaybolmak. O kadar özelsin ki ne kalbime sığabilecek kadar ufak, Ne dünyaları sığdırabileceğim kadar küçük. Ben ise seni bir ömür boyu yazabilecek bir deli. Hiç yorulmadan, sana koşan ve bir gün senin umudun olmayı bekleyen bir adam. Aslında çok mütevazi biride değilim. Sadece gözyaşlarıma sığdırabiliyorum seni. Çünkü her seni yazdığım kağıda; düştüğümde kelimelerime hayat veriyorsun. Odama hayat veren güneş gibi. Ve Bir gün kapıyı açtığında, elinde ufacık kağıtlardan milyonlarca yazılan seni seviyorum yazıları ve umutlarını balonlara bağlayıp özlemiyle gelen ben. Tatlı rüyalarında yaşayan ben, Seni seviyorum. Seni seviyorum.

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...