Karşılıksız sevgi var mı acaba bu devirde yaşayan göre?

karşılık beklemeden seven gören duyan var mı nasıl bir toplum olmuşuz haberimiz yok nerde kalmış bizim kültürümüz

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Var var da kalplerinde saklı onların. Aşkların en güzeli söylenmeyendir. Söylenen her şey balona bir delik açarmışçasına kalpteki aşkı sıradanlaştırır. Onlar öyşe aşıkşardır ki. Aşklarını kendilerine bile söylemezler, cesaret edemezler büyüsü bozulmasın diye. Büyütürler içlerinde sevgiyle, muhabbetle o saf ve temiz aşklarını. Günü geldiğinde ise tüm güzelliklerle beslenmiş o aşk vücuda sığmaz olur. Mecnun çölleri geçer yaya, ferhat savaş açar dağlara. Vardır o aşklar hala. Vardır da kadrini bilen kalmamıştır şu yalan dünyada

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ailem ve kedilrim diye biliyordum ancak kedilerde beni sadece yemek veren bir insan olarak görüyormuş bir belgeselde öğrendim lanet olsun bu hayat lanet olsun bu sevgim ben onları cok sevmiştim bana neden böle yaptılar https://youtu.be/UbcCaqH6l0E

0|0
    0|0
  • Karsılıksız sevmeye gerek yok ki herkes sevildigini bilmek ister.. kimse kendine deger vermeyen birini sevmez.. Bunun cift istisnasi anne-babadir ve bazen kardesler

0|0
    0|0
  • Var öyle

0|0
    0|0
  • Var da az

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Cok sukur oyle bir deneyimim olmadi olmazda insallah

0|0
    0|0